Технології

У Нідерландах розробили швидкісний спосіб монтажу сонячних панелей без інструментів

У Нідерландах розробили інноваційне швидкісне кріплення сонячних панелей без інструментів.

Монтажну систему Flatfix Wave запустила в реалізацію компанія Esdec, передає ecotown.com.ua.

Фотомодулі встановлюються під нахилом у протилежні сторони під кутом 10°. Основний елемент системи – металеві профілі, які розкладаються. Кожна сонячна панель спирається на дві такі рейки, причому кріплення приєднується до довгої сторони панелі. Така конструкція забезпечує надійну і акуратну фіксацію модулів, у тому числі великого розміру.

Між собою паралельні рейки скріплюються поперечинами, що додає жорсткості установці. Вони сприймають на себе всі навантаження, тому напруга, яка виникає у системі не передається на фотомодулі, що продовжує їх термін служби. Поперечини також використовуються для акуратної прокладки проводів.

Але найголовніше, що установка проводиться без спеціальних інструментів, оскільки не передбачає використання будь-яких шурупів, болтів і саморізів, які можуть стати причиною появи мікротріщин у модулі у точках кріплення. Метод затиску Esdec також схвалений виробниками, оскільки використання попередньо зібраних блоків забезпечує швидку і безпомилкову установку.

Кріплення Flatfix Wave підходить для монтажу панелей на плоских дахах будівель. Завдяки використанню попередньо зібраних блоків і простим кріпленням установка системи не вимагає застосування будь-якого інструменту, що знижує ймовірність неправильного монтажу, і робиться дуже швидко: розміщення вісімнадцяти модулів займає трохи більше 15 хвилин.

Кріплення підходить для установки сонячних панелей, не впливає на їх термін служби і повністю відповідає умовам гарантії. Монтажна система також дає уявлення про якість і надійність фотоелектричної установки, що важливо, наприклад, страховим компаніям.

Розробка вже отримала офіційне схвалення від шести виробників сонячних панелей. У число компаній, що видали заяву про сумісність з їх фотомодулями, увійшли Jinko Solar, LG, GCL Talesun, Longi і Ja Solar.

«Ми прагнемо постачати найнадійніші системи кріплення для сонячних панелей на даху, — розповів Ерік Валкс, генеральний директор Esdec Europe. – Зможемо досягти цього тільки у тому випадку, якщо будемо ретельно тестувати наші продукти і системи та піддавати їх ретельним перевіркам і випробуванням від зацікавлених сторін, таких як виробники фотомодулів».


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button