Технології

Немовлята освоюють мобільні пристрої

Немовлята освоюють мобільні пристроїОпитування, проведене американською компанією Common Sense Media, підтвердило тенденцію омолодження аудиторії мобільних пристроїв. Кількість дітей, які користуються планшетами і смартфонами, подвоїлася з 38% до 72%. Найстрашніше з того всього лише той факт, що 38 % немовлят віком до 2 років вже користуються мобільними пристроями. Кількість часу, який щодня приділяють діти спілкуванню з пристроями, потроїлася з 5 до 15 хвилин.

Дохід батьків і раніше є певним бар’єром між дітьми і планшетами. У багатих сім’ях відсоток дітей, які користуються планшетами вище – 63 % проти 20 %, так само як багаті батьки частіше купують своїм дітям навчальні додатки – 75% проти 35 %. Але навіть не дивлячись на збільшуючий перекіс у бік мобільних пристроїв, телебачення залишається найпопулярнішою розвагою для дітей, чому сприяє поява нових «екранів», включаючи ті самі планшети. 58 % дивляться телебачення хоча б один раз на день, тоді як планшетом щодня користується 17%, комп’ютером – 14%, а щодня грають у відео -ігри всього 6 % дітей.

Дослідники дивуються швидкості поширення нових пристрастей серед користувачів настільки ніжного віку. Те, що роблять сьогодні дворічні діти ще два роки тому було притаманне хіба що восьмирічним. З іншого боку, планшети – це всього лише інструменти, і лише від батьків залежить, як їх діти ними скористаються. Від того, що багато дивився телевізор у дитинстві, ще ніхто не ставав більш тупим і неосвіченим, і в той же час грамотне використання нових інструментів навчання та розвитку талантів потенційно дозволить дітям досягати більших успіхів у навчанні за менші терміни.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button