Головна / Земля / У Нігерії зникла річка і в руслі з’явився вогонь і запах сірководню

У Нігерії зникла річка і в руслі з’явився вогонь і запах сірководню

У штаті Анамбра, Нігерія у міста Нневи несподівано місцева річка пересохла. Вона просто зникла, а на її пересохлому руслі виникають язики полум’я, які б’ють з-під землі, а вся округа наповнена запахом сірководню.

Місцеві жителі знаходяться в переляканому стані, оскільки крім зникнення річки земля в селах Умузу Мбана, Отоло, Нневи, почала випускати полум’я і дивний запах. Президент громади сказав, що, коли жителі села побачили вогонь, вони подумали, що зможуть його загасити, але коли його заливали водою в одному місці він виривався з-під землі в іншому.

Влада ніяк не коментує і не реагує на скарги мешканців сіл, тому багато хто вважали за краще покинути ці місця, порахувавши, що відбуваються якісь прокляття духів землі.

Ця невелика річка з водоспадом, була єдиним джерелом питної води в усьому регіоні і тепер без води життя тут практично неможливе.

Нарешті в постраждалий район приїхали співробітники охорони здоров’я і служб МНС, які обстеживши русло річки і тріщини в землі, порекомендували місцевим мешканцям пити більше молока, принаймні вранці і ввечері, що б знизити вплив отруйних газів, які вириваються з-під землі.

Потім прибула команда геологів, але дослідивши місцевість вони не змогли точно встановити причини того, що відбувається. Що ж там відбувається?

Це народження нового тектонічного розлому? Народження нового вулкана в Нігерії? Куди зникла вода? Чому з-під землі йде сірководень який легенько запалюється?

 
comments powered by HyperComments