Технології

У Німеччині тестують вертикальні агровольтаїчні системи поряд із сонячними парками

Компанія Lechwerke (LEW), що базується в Аугсбурзі, оголосила, що тестує дві невеликі пілотні вертикальні агровольтаїчні системи потужністю 3 і 6 кВт відповідно. Системи розташовані поруч із існуючими сонячними парками в Біссенхофені та Герстхофені, у південній Німеччині, Баварії. Двофазні сонячні модулі заввишки 3 метри встановлені вертикально, пише PV-magazine.

За допомогою цих проєктів LEW хоче отримати досвід роботи з агровольтаїчними системами та порівняти їх ефективність зі звичайними наземними проєктами. Компанія планує використовувати дані для більш масштабного проєкту в регіоні Унтераллґау, який вже планується.

У випадку вертикально встановлених систем, смуга шириною приблизно 1 метр під модулями повинна залишатися необробленою.

«За допомогою тестових систем ми хотіли б отримати знання про генерацію енергії такими системами – зокрема, скільки енергії можуть забезпечити спеціальні модулі безпосередньо в порівнянні зі звичайними модулями, протягом дня та року», – заявляє LEW.

Пілотний проєкт також повинен бути науково контрольованим, щоб з’ясувати, як система впливає на сільськогосподарську продуктивність регіону та мікроклімат агрофотоелектричної системи на територію.

Натхнення: ecotown.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button