Земля

У ПАР розслідують випадок телепортації пацієнта

Співробітники лікарні міста Стелленбос, що неподалік від Кейптауна, ПАР, спантеличені надзвичайно таємничим інцидентом, який наче зійшов з екрану чергової серії “Секретних матеріалів”.


Це відбулося на початку жовтня, коли в лікарню потрапив 61-річний чоловік. Раніше йому була проведена операція на черевній порожнині, після чого пацієнта привезли в клініку Стелленбос для реабілітації. Справжність інциденту підтвердив прес-секретар міністерства охорони здоров’я Західно-Капськьої провінції Марк ван дер Хеевер.

5 жовтня в палату до пацієнта як зазвичай для перевірки прийшла одна з медсестер. На деякий час вона відлучилася, щоб принести чисту постільну білизну, а коли повернулася, то в палаті пацієнта вже не було. Все вказувало на те, що він пропав абсолютно спонтанно і не було ніяких слідів, що вказують на те, куди він подівся.

У наступні години персонал клініки оглянув все всередині лікарні і навколо неї, але так і не знайшов зниклого чоловіка. Для пошуків була також залучена місцева поліція і також безрезультатно. Але через 13 днів тіло зниклого і,на жаль, мертвого пацієнта було все-таки виявлено. Воно знаходилося в …стелі. Вірніше в ізольованій порожній ніші всередині стельових перекриттів. Ні персонал клініки, ні поліцейські досі не можуть зрозуміти, як тіло туди потрапило. Перебуваючи у важкому післяопераційному стані, пацієнт сам жодним чином не зміг би туди забратися.

Представник міністерства охорони здоров’я Західно-Капської провінції Марк ван дер Хеєвер з приводу інциденту коротко висловився, що “обставини того, як чоловік міг туди потрапити, зараз розслідуються”. Він також сказав, що в даний час в лікарні ведуться будівельні роботи, і це ускладнює слідство по справі.

Незабаром має бути проведений розтин тіла, який дасть відповідь на запитання, від чого помер пацієнт. Сім’ї загиблого висловлені співчуття. Чи міг загиблий чоловік якимось чином спонтанно переміщуватися в нішу в стелі або це був просто дивний нещасний випадок? Історії подібно цьому часто залишаються непоміченими великими ЗМІ і таким чином загадкові інциденти майже не досліджуються належним чином. А шкода.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button