Екологія

У ПАР з’явиться найбільший природоохоронний об’єкт в світі (фото+відео)

У звіті Всесвітнього фонду дикої природи (WWF) сказано, що з 1970 року популяція дикої природи планети скоротилася на 68%. Автори Noah's Ark сподіваються, що їх проєкт зможе виправити ситуацію

На північно-східному узбережжі ПАР з’явиться справжній Ноїв ковчег. Британські підприємці Річард і Хейн Прінслу-Курсон займаються розробкою заповідника Noah’s Ark, який займе площу в 100 квадратних кілометрів.

Image Nation South Africa

Сучасний парк охорони тварин і навколишнього середовища буде розташовуватися в провінції Квазулу-Натала в ПАР. Для того, щоб проєкт став реальністю, брати Прінслу-Курсон планують зібрати 5 мільярдів фунтів стерлінгів на своїй краудфандинговій платформі. Вони не збираються брати великі суми від державних організацій, оскільки вважають, що збір коштів від простих людей дозволить громадськості відчути спільну відповідальність за проєкт. Зараз команда, яка працює над Noah’s Ark, вже має певні кошти і знаходиться в ПАР для попередніх робіт.

Image Nation South Africa

Такі астрономічні суми необхідні для розробки і будівництва найбільшого акваріума у світі, геодезичних куполів зі штучним середовищем проживання (від тропіків до Антарктиди), а також оснащення парку найсучаснішими технологіями для захисту тварин.

Image Nation South Africa

Noah’s Ark буде складатися з двох частин: парку з охоронюваною і природним місцем існування для тварин і комплексу для відвідувачів і наукових співробітників площею 12 квадратних кілометрів.

Після будівництва автори проєкту планують поповнити парк тваринами, занесеними до списку зникаючих видів, і створити ефективні програми розмноження, щоб виключити ймовірність їх зникнення. Вони також говорять, що в комплексі планується проводити дослідження, спрямовані на збільшення приросту популяції зникаючих видів.

Image Nation South Africa

На цей момент Noah’s Ark є один з найбільш амбітних природоохоронних проєктів в історії людства. Його розвиток і майбутнє будівництво підтримується декількома племінними народами Африки. І вже зараз за творцями спостерігає знімальна група, яка планує зняти документальний серіал про будівництво парку.

Річард та Хайн Прінслу-Курсон – Image Nation South Africa

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments