Земля

У парку Йеллоустоун турист розчинився в кислоті

В США порушення туристом правил відвідування національного парку закінчилося трагедією: чоловік вирішив скупатися в гарячому джерелі і загинув, повідомляє CNN.

21ac60ef480e710c99f0a85288a27c8f
Інцидент стався ще в червні, проте подробиці стали відомі на цьому тижні. Місцева влада опублікували 15 листопада звіт про подію після запиту місцевого телеканалу Kulr 8.

Згідно йому, 7 червня 23-річний Колін Скотт зі своєю сестрою Сейбл відвідали Йелоустонський національний парк (штат Вайомінг). Під час прогулянки вони зійшли з дерев’яного настилу, спеціально спорудженого в гейзерному басейні Норріс, щоб скупатися в термальних джерелах, незважаючи на розставлені всюди попереджувальні знаки про їх небезпеку.

Сейбл Скотт знімала на мобільний телефон, як її брат підійшов до води і спробувати її рукою, однак послизнувся, впав в окріп і загинув. Прибулі на місце рятувальники знайшли Коліна вже мертвим, але витягнути тіло з води не змогли через грозу, що почалася. Коли ж вони повернулися на наступний день, то ніяких слідів трупа на місці не виявили – у воді плавали лише взуття і гаманець.

За словами заступника керівника групи рейнджерів Лорана Вересса, швидше за все, за ніч тіло повністю розчинилося в дуже гарячій воді з високою концентрацією кислоти. Згідно зі звітом національного парку, температура води в цей день становила більше 100 градусів за Цельсієм.

Йелоустонський національний парк був відкритий в 1872 році. Він розташований на території штатів Вайомінг, Монтана та Айдахо. Інцидент стався на краю Йелоустонської кальдери, яку також називають супервулканом – його виверження потенційно може привести до кардинальної зміни клімату на планеті. За словами співробітників парку, з 1980 року в результаті травм, отриманих в гарячих джерелах на території парку і біля нього, загинули 22 людини.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button