Технології

У США встановлять найпотужнішу вітрову турбіну в світі (відео)

Розробники проєкту Vineyard Wind 1, першого комерційного офшорного комплексу вітроенергетики в США, оголосили про те, що будуть використовувати найбільші і найпотужніші у світі вітрогенератори GE Haliade-X. Висота однієї установки досягає 260 метрів, а довжина кожної лопаті становить 107 метрів!

GE Haliade-X – справжній гігант серед усіх аналогів вітрових турбін. Її розміри справді вражають!

Vineyard Wind 1 – проєкт в рамках розвитку відновлюваних джерел енергії потужністю 800 МВт. В ході будівництва комплексу буде встановлено кілька турбін GE Haliade-X біля узбережжя Массачусетсу. Повідомляється, що офшорна станція (прибережна) буде живити близько 400 000 будинків у Новій Англії.

Кожна турбіна GE Haliade-X являє собою автономний генератор потужністю 12 МВт, здатний виробляти 67 ГВт* год на рік при ідеальних умовах. Розмір установок допомагає їм захоплювати на 45% більше енергії, ніж будь-яким іншим альтернативам на ринку. Турбіни також більш ефективні при менших швидкостях вітру. Крім того, використання меншої кількості великих турбін значно скорочує витрати на установку.

Vineyard Wind 1 може стати найбільшим офшорним вітровим проєктом в Америці, але його потужність 800 МВт сильно відстає від найбільшого у світі вітрового офшору Dogger Bank потужністю 3,6 ГВт в Великобританії. Якщо ж говорити про найбільшу вітрову енергостанцію на суші, то нею є проєкт китайської станції Gansu, планована потужність якої становитиме близько 20 ГВт, коли всі турбіни будуть встановлені.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments