Земля

У водопровідній воді американського міста виявили наркотики

Влада невеликого містечка Хьюго в штаті Колорадо закликали мешканців на кілька днів утриматися від вживання водопровідної води, так як невідомі зловмисники могли отруїти її тетрагідроканабінолом (ТГК), який є одним з психоактивних компонентів маріхуани.

eff564e81069236b5388427b95793da5

Телеканал CBS повідомляє, що про інцидент стало відомо після того, як одна з місцевих компаній провела серед своїх співробітників тест на наркотики.

«Для демонстрації абсолютно негативного результату використовувалася пробірка з водопровідною водою, однак коли перевірили її, тест дав позитивний результат на ТГК», — повідомив капітан поліції округу Лінкольн Майкл Йауелл.

Після проведених поліцією повторних тестів, співробітники комунальних служб виявили сліди проникнення на одну з міських водонапірних станцій.

Влада міста попросили жителів міста Хьюго і довколишнього округу Лінкольн не вживати водопровідну воду, поки система не буде повністю очищена, на що піде кілька днів.

Місцева влада повідомляє, що воду з-під крана можна використовувати для миття і прання, однак пити її не рекомендується. Використання марихуани в медичних і розважальних цілях дозволено в Колорадо, проте в районі Хьюго немає легальних ферм з вирощування конопель.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button