Здоров'я

Вчені відкрили нові невивчені зони головного мозку

Дослідники з Медичної школи Вашингтонського університету створили детальну на даний момент карту людського мозку. В результаті проведеної роботи вдалося виявити 100 зон, відповідальних за виконання найрізноманітніших функцій. До цього часу про існування цих ділянок медикам не було відомо.

24-07-16-foto-600x450-1

Відкриття вкрай важливе в розумінні процесів, що відбуваються в нервовій системі людини. Досі немає відповіді на питання про причини більшості хвороб головного мозку. Шизофренію, аутизм, епілепсію і деменцію сучасна медицина лікувати практично не може, лише пригнічує деякі симптоми хвороб.

В рамках програми Human Connectome Project вчені просканували мозок 210 добровольців із застосуванням особливого алгоритму. Дослідження враховувало зміни товщини кори мозку в різних зонах, щільність розташування нервових клітин і активність окремих ділянок.

Тепер дослідники планують знайти нові зони і визначити їх функції. Ці дані допоможуть нейрохірургам і іншим фахівцям з області медицини більш прицільно впливати на мозок людини при виявленні хвороби.

Натхнення: medvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button