Різні цікавинки

Як боротися з клопами?

klopy_250Клопи – неймовірно живучі, витривалі і дуже шкідливі комахи. Боротьба з ними часом переростає у війну, де полем бойових дій є Ваша квартира. І дуже часто клопи перемагають у цій війні. Укуси клопів Вас не вб’ють, якщо звичайно вони не переносять яке-небудь смертельне захворювання, але запросто можуть позбавити сну, викликати алергію або змусити сильно свербіти від укусів. Проти них не допомагають низькі температури, як наприклад від тарганів. Клопи постільні, навіть при включеному світлі вночі будуть кусати Вас без всяких побоювань і завагань.

Засобів і способів для знищення клопів досить багато, але не всі з них допомагають назавжди позбутися від клопів. Ми пропонуємо Вам використовувати найбільш дієві, ефективні та перевірені способи і засоби. Якщо Ви не готові викидати меблі та побутову техніку з дому, то слід подумати о том, как избавиться от насекомых.

1. Народні засоби

а) Фізично знищити клопів. Взяти пилосос і щойно киплячу воду і почати нещадно пилососити місця скупчення комах, потім поливати ці місця окропом. Замість окропу можна спробувати використовувати парогенератор, отпариватель або праску з потужним паровим струменем.

б) Народний рецепт. Потрібно замазати всі щілини в підлозі і стінах і на пару трійку днів розставити по квартирі тарілки з нашатирним спиртом. Потім зробити розчин з 50 мл. крезола, 100 мл. гасу і 5 р. нафталіну. Пензликом нанести рідину на передбачувані місця проживання клопів. Повторити обробку через кілька днів.

Якщо народні засоби Вам не допомогли використовуйте хімічні засоби боротьби з клопами.

2. Хімічні засоби

Купити ці засоби можна в господарських або спеціалізованих магазинах.

При використанні хімікатів, пам’ятайте, що вони можуть бути небезпечні і для Вас. Під час нанесення одягніть гумові рукавички і респіратор. Бажано після обробки закрити приміщення і покинути його на пару днів, наприклад поїхати на дачу, в село або в гості до батьків. Не забувайте про домашні квіти і домашніх тварин, хімія теж може пошкодити їх здоров’ю.

Рекомендовані аерозолі від клопів: Раптор, Рейд, Карбозоль, Дихлофос.
Рекомендовані рідкі засоби від клопів: Форсайт, Лактерін.
Рекомендовані порошкові засоби від клопів: Неопін, Ріапан.

3. Інкапсульовані суспензії

Це сучасні засоби для боротьби з клопами. Найефективніший дезінсектіцід – хлорперіфос, упакований в маленькі нано капсули. Ці капсули знижують клас небезпеки таких засобів до 3 (кухонна сіль має клас небезпеки 3), а із-за маленької концентрації речовини в капсулах, воно може нашкодити тільки комахам. Засіб являє собою рідину, яка розбавляється водою і наноситься на місця міграції клопів. Таку інкапсульовану суспензію можна купити або замовити в спеціалізованих точках продажу та інтернет магазинах.

4. Дезінсекційні служби

Які б засоби Вам не радили, що б не пропонували, але найефективніший і дієвий спосіб назавжди позбутися від постільних клопів це викликати службу по боротьбі з комахами. Як говориться, довірити цю справу професіоналам. Спеціально навчені люди оброблять Вашу квартиру в тих місцях в яких потрібно, тими засобами, які підходять для обробки даного типу приміщень. Якщо Ви викликали службу дезінсекції , то обов’язково вимагайте сертифікати відповідності та свідоцтва про реєстрацію МОЗ Росії на засоби, якими вони хочуть обробити приміщення . Іноді , люди витрачають гроші в порожню на дешеві препарати , які не допомагають. У сумі цих грошей би вистачило , що б викликати фахівців 2 рази. І врешті-решт все одно викликають службу дезінсекції. Задумайтеся , чи впевнені Ви у своїх силах при самостійному знищенні клопів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button