Різне

Історія створення ручки Parker

foto_cikavosti_17.09.2014-024На сьогоднішній день кожна ділова людина знайома з ручкою Parker, і напевно, кожен другий нею користується. Найвідоміший і найбільш впізнаваний «пишучий» бренд був створений американським винахідником Джорджем Паркером. Завдяки своєму головному кредо – «Зроби щось краще за інших, і ти зможеш це продати», Джордж став володарем мільйонного стану.

Наприклад, автомобіль сучасний і автомобіль, який вироблявся 100 років тому неможливо порівняти, адже автомобільна промисловість дуже сильно змінилася. А ось ручки Parker залишилися такими ж, якими були й століття тому. І в цьому ви зможете переконатися, завітавши на http://accessory.24k.ua/, де представлені ручки від Parker та інших відомих брендів.

В 20-ті роки ХХ століття Джордж Паркер викликав справжній хіт – з’явилася ручка Parker Duofold. Перша ручка Parker коштувала 7 доларів, і мала великий міцний яскраво-оранжевий корпус. Бренд Parker став одним із символів тих часів, а продукція користувалася великим попитом. Компанія була настільки впевнена в якості товару, що почала давати на нього гарантію терміном в 25 років.

Через 5 років Джордж Паркер запустив сильну рекламну кампанію, яка по-справжньому приголомшила ринок. У рекламному відеоролику показувалося, що ручки Parker, навіть скинуті з літака, залишалися цілими.

Ефективна рекламна кампанія і неймовірно довгий гарантійний термін зробили Джорджу Паркеру і його фірмі високий дохід – вже в 30-х роках щороку Parker мав 5 мільйонів доларів. До речі, в такому довгому гарантійному терміні все ж був свій секрет: гарантія поширювалася тільки на корпус ручки, перо і чорнило потрібно було, звичайно ж, міняти.

Джордж Паркер пішов з бізнесу, коли помер один з його синів – Рассел. Таке сильне емоційне потрясіння спровокувало втрату інтересу чимось займатися. Усі справи компанії були передані молодшому синові Кеннету, який і після смерті батька продовжував вести справу всього його життя. Саме завдяки Кеннету Паркеру, компанія стала одним з провідних брендів в світі.

Цікаво, що саме ручки Parker використовувалися для підписання капітуляції Японії та Німеччини у Другій світовій війні, а також мирні договір між різними країнами світу. Parker став офіційним постачальником чорнила і ручок в уряд Британії, і договір про це також уклав Паркер-молодший.

Цілих сто років компанія була суто сімейним бізнесом, володіли яким тільки члени сім’ї Джорджа Паркера. За роки свого існування, компанія відкрила філіали в таких країнах, як Мексика, Австралія, Бразилія, Аргентина, Німеччина, Колумбія, Перу та багато інших. На початку 90-х компанією The Parker Pen Company стала володіти The Gillette Company. Дітище Джорджа Паркера було продано за 450 мільйонів доларів.

Однак, The Gillette Company з якихось причин не змогла довго забезпечувати стабільні продажі ручок Parker, і через 7 років компанія знову була перепродана, на цей раз фірмі Newell Rubbermaid. Вона-то і спробувала повернути ручкам той статус, якого так сильно домагався Джордж Паркер.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button