Різні цікавинки

Як автоматизувати торгівлю

avtomatyzacia_torhivli_2502Залучення клієнтів є невід’ємна частина торгівлі. Щоб клієнт не віддав перевагу магазину через дорогу, варто прагнути до поліпшення рівня обслуговування і розширенню асортименту товару.

Все це природно веде до ускладнення роботи персоналу. Відстежити рух товару стає справою непростою, тому знизиться і рівень порядку всієї системи.

Як і чи можливо впорається з цим? Можливо! Автоматизація торгівлі в магазині – ось рішення.

Вона виключає безліч помилок, дозволяє завжди тримати вас в курсі, даючи вам звіти з продажу, може контролювати діяльність персоналу.Вам напевно цікаво як же все це працює.

Автоматизація торгівлі : абсолютно кожен товар при надходженні на склад отримує свій персональний код; завдяки програмі товарного обліку в комп’ютері формується список товарів; при продажу продавець зчитує сканером персональний номер товару і на моніторі висвічується ціна, кількість і найменування цього товару. Також вся необхідна інформація друкується на чеку.

Потім у програмі товарного обліку відбувається обробка інформації про продаж і виконується списання товару. Все це дозволяє наочно простежувати товарні потоки і на протязі дня поповнювати асортимент і отримувати різні звіти. У продавця теж сильно полегшується робота. Всі розрахунки робить комп’ютер, а значить, збільшується і швидкість обслуговування клієнтів.

Спеціалізоване обладнання: Принтер для друку етикеток зі штрих-кодом; термінали збору даних використовуються при проведенні інвентаризацій і для приймання товару; сканер штрих- коду для сканування дисконтних карт і товару вы http://onix-soft.com.ua/barcode-scanners/; – Електронні ваги, для автоматичного обчислення параметрів вагового товару і можливості точної ідентифікації товару при зважуванні і багато іншого. Якщо Ви бажаєте спростити і прискорити роботу вашого магазину, то автоматизація торгівлі – правильне рішення!


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button