Відео

Як дельфін попросив допомоги у людини

Ми знаємо безліч історій, про те, як людина рятує життя тварині, але щоб дика тварина саме звернулося за порятунком до людей – таке трапляється не щодня.

Одного разу два дайвера вирішили здійснити нічне занурення у Гавайських островів. Опинившись під водою, вони помітили дельфіна, який став плавати навколо них взад і вперед, явно намагаючись привернути до себе увагу. Придивившись уважніше, один з дайверів виявив причину такої дивної поведінки – тіло дельфіна було обплутано рибальської волосінню, яка впивалася в плоть і заважала плавати.

Дайвери обрізали волосінь, звільнили дельфіна, і щаслива тварина попливло по своїх справах.

Той факт, що дельфін може звернутися до людей за допомогою, зайвий раз свідчить про високий інтелект цих тварин. Більшість поранених звірів ніколи не наблизилися б до людей в подібній ситуації. Швидше, вони вели б себе агресивно, намагаючись оборонятися.

На щастя, у дайверів була з собою камера для підводної зйомки, так що у нас є можливість побачити своїми очима, як це було:

[youtube]2gvgkHSyKFE[/youtube]

Натхнення: mixstuff.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Один коментар

  1. А меня ночью котёнок разбудил и показывает лапкой на рот,а там косточка с куриной шеи оделась ему на зуб и снять не может,пришёл за помощью.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button