Поради

Як налаштувати телевізор Sony

Налаштування телевізорів різних марок стандартні і, що стосується основних функцій, дуже схожі між собою. Розібратися в них цілком під силу людині, далекій від техніки. Якщо вас лякають додаткові пристрої та приставки, то вибирайте більш сучасні моделі телевізорів. Вони дозволяють «ловити» цифровий сигнал без додаткового обладнання. http://www.notus.com.ua/ вам буде в допомогу при виборі нового сучасного телевізора.

26-01-16-foto-600x397-1

Стандартні запобіжні заходи при налаштуванні телевізора

Перш ніж підключити телевізор до інтернету і супутника, перевірте правильність з’єднання всіх проводів і додаткових блоків, якщо такі присутні. Якщо не впевнені у власних знаннях, довірте це фахівцям.

Включивши телевізор, не поспішайте натискати на кнопочки пульта: система повинна завантажитися повністю, щоб функціонувати нормально. Тільки після цього переходьте до налаштувань програм, зображення, звуку і т.д. Для налаштувань найчастіше необхідний дистанційний пульт управління.

Пошук та налаштування програм на телевізорі в автоматичному режимі

Перше, з чого починають налаштовувати телевізор – пошук телевізійних каналів, які транслюються в даному регіоні. Процес пошуку в сучасних телевізорах автоматизований. Для його запуску, якщо пульт відсутній, на панелі телевізора знайдіть кнопку «Меню». Її потрібно не просто натиснути, а зафіксувати на кілька секунд в такому положенні. На екрані з’явиться стартове меню і команда «Автоматичний пошук каналів». Вибирайте цей пункт, і протягом декількох хвилин система самостійно зробить пошук і налаштування знайденого каналу.

Потрапити в пункт «Меню» з пульта управління просто: кнопка «Меню» позначена відповідними написами або знаками.

Під час пошуку екран буде постійно змінюватися, показуючи перешкоди, різні знайдені програми. Після того як канали будуть встановлені, телевізор буде працювати у звичному режимі.

Налаштування каналів на телевізорі в ручному режимі

Якщо ви хочете самостійно налаштувати канали телевізора, скористайтеся кнопками «+» і «-» на пульті управління або на панелі телевізора. «Пересуваючись» по частотах, ви знайдете потрібні канали, після чого бажано виконати більш точну настройку. Для цього знайдіть в меню команду «Тонка настройка». Виконайте її для кожного каналу окремо, зберігаючи результати.

Перехід від каналу до каналу виконуйте, використовуючи кнопки регулювання гучності.

Наcтройка телевізора Sony Bravia

Якщо ви хочете налаштувати Sony Bravia, без пульта Sony не обійтися. Всі налаштування відбуваються з використанням меню HOME. Спочатку вам слід пройти по всіх пунктах меню, поки не дійдете до «цифрового телебачення». У зоні HOME змінюються властивості зображення:

  • яскравість,
  • контраст,
  • насиченість кольору.

А також ви можете «попрацювати» зі звуком: вибрати, наприклад, яким чином буде надходити звук: з внутрішніх динаміків або через зовнішню акустичну систему. Налагодження та пошук каналів, інтернет-з’єднання, завантаження програм і оновлень шукайте там же, в меню HOME.

Що відрізняє в кращу сторону дану марку? Те, що у неї присутній широкий спектр можливостей налаштування зображення і мовлення. У багатьох функцій існують стандартний режим і додатковий, які настроюються індивідуально з урахуванням уподобань користувача. Який режим вибрати – вирішувати вам. Наприклад, можна дивитися відеофільми, використовуючи режим перегляду «як у кінотеатрі» або «як удома». Назви умовні, тільки порівняння допоможуть вам визначитися. Є спеціальні режими для спортивних передач з поліпшеною якістю зображення, настройка «Анімація» для мультфільмів, і так далі.

Повний докладний опис установки приведено в інструкції до даної моделі телевізора. Якщо у звичному паперовому форматі її немає, то використовуйте для пошуку і скачування інтернет. Обов’язково вивчіть її, щоб уникнути несподіваних проблем.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button