Поради

Як найняти приватного детектива

У житті нерідко виникають обставини, коли потрібно отримати відомості про якусь людину або організацію. Як упевнитися, що чоловік не зраджує, діти не пов’язані з поганою компанією, працівник не передає секрети фірми конкурентам? З цими та багатьма іншими подібними питаннями не можна звернутися до співробітників міліції. Але постійно краяти себе сумнівами – не вихід із ситуації. А не володіти важливою інформацією навіть непробачно.

31-10-15-foto-600x337-1

З’ясувати самому або звернутися до приватного детектива?

Щоб знайти відповіді на свої питання, потрібно зібрати чимало об’єктивних та достовірних відомостей. Проаналізувати ланцюжок подій, опитати потрібних людей, знайти якісь записи, а десь – подивитися або послухати. Все це пов’язано, насамперед, з правовими питаннями і регулюється законодавством. Самостійний збір інформації загрожує неприємностями як з боку «об’єкта», так і з боку правоохоронних органів. Адже своїми діями дуже легко виявити себе, потрапити в незручне становище і переступити межу дозволеного. Окрім того, зібрані відомості не матимуть юридичної сили і у випадку розглядів суд їх не прийме.

Приватний детектив – це фахівець, який має юридичну освіту, досвід ведення слідчих заходів і, відповідно, ліцензію на право займатися розшуковою діяльністю. Він володіє всіма тонкощами грамотного збору потрібних відомостей, володіє великою базою даних, налагодженими зв’язками в держструктурах. При цьому його дії знаходяться строго в рамках закону. Що гарантує якість роботи і законність отримання інформації, яку можна використати в суді. Крім того, основними принципами роботи приватного детектива у агентстві Detective-Kiev.com є індивідуальний підхід і повна конфіденційність. Це означає, що ваші інтереси будуть обов’язково враховані.

23-12-15-foto-600x399-1

Які послуги можна замовити у приватного детектива

Спектр діяльності приватного детектива дуже широкий. До нього може звернутися і громадянин, і юридична особа.

Громадяни звертаються до приватного детектива за допомогою найчастіше, щоб:

 • Дізнатися, зраджує чоловік / дружина чи ні.
 • Дізнатися, чим займаються діти у вільний час (з ким дружать, куди ходять, не вживають алкоголь).
 • Знайти людину (близького або знайомого, з ким розлучила доля і перервався зв’язок; боржника, шахрая; рідного, зниклого безвісти).
 • Отримати відомості про цікаву особистість (коло спілкування, спосіб життя, стан майна, родинні зв’язки, анкетні дані та інше).
 • Перевірити нерухомість (автомобіль, квартиру, земельну ділянку при купівлі у приватних осіб).
 • Отримати підтримку під час розслідування цивільної чи кримінальної справи (приватний детектив збирає інформацію з повідомленням слідчих органів, а отримані відомості мають правовий статус).

Юридичних осіб більше цікавлять такі питання:

 • Інформація про партнерів, конкурентів (дозволяє скласти загальне уявлення про компанію, оцінити її надійність, платоспроможність, переваги та інше).
 • Відомості про претендентів на відкриту вакансію (дозволяють оцінити особистісні якості кандидата і спрогнозувати ефективність його роботи).
 • Перевірка співробітників (дозволяють виявити факти недобросовісної роботи, крадіжки, розголошення комерційної таємниці).
 • Виявлення факту шпигунства.
 • Розшук зниклих товарів, вантажів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button