Поради

Як облаштувати маленький домашній офіс

Працювати в стінах рідного дому є мрією майже кожного офісного працівника, оскільки це дає безліч переваг і дозволяє істотно заощадити час і кошти на щоденному проїзді в громадському транспорті.

Наважуючись почати професійну діяльність в домашніх умовах, необхідно вчасно подумати про те, де і як організувати робоче місце, яке, в свою чергу, повинно відповідати деяким вимогам.

08-12-15-foto-600x475-7

При створенні робочого місця важливо враховувати наступні моменти:

Робоче місце не повинно займати багато місця. По суті, воно завжди являє собою стіл і крісло, а також полиці, ящики і шафки для зберігання паперів, канцелярії та інших розхідних матеріалів.

У відведеній суто під домашній офіс зоні слід розміщувати тільки предмети, що відносяться безпосередньо до вашої діяльності і не захаращувати її сторонніми речами.

Робоча зона повинна бути організована ергономічно, тобто, з дотриманням правил розміщення предметів і устаткування в просторі для максимально зручного використання.

Уважно ставтеся до вибору правильного освітлення, висоти столу і меблів для сидіння, так як вони не повинні завдавати дискомфорт під час роботи.

Для того, щоб приміщення, в якому ви облаштовуєте місце під домашній офіс, виглядало гармонійно, намагайтеся не виходити за рамки існуючого інтер’єру, вибираючи меблі для робочого місця з використанням контрастних колірної гами і стилю.

08-12-15-foto-600x900-6

Де можна організувати домашній офіс

Зараз ми говоримо не про розміщення повноцінної робочої зони в окремій кімнаті, що, найчастіше буває неможливо зробити в просторі невеликої квартири. Але коли завдання полягає в економному розпорядженні приміщенням, виникає необхідність у пошуку альтернативних місць для розміщення міні-кабінету.

Прихований офіс

Вельми заманливо виглядає ідея організації домашнього офісу, наприклад, за дверима вбудованої шафи або комори, оскільки всередині кожного з цих простірів можна реорганізувати таким чином, щоб все необхідне в маленькому кабінеті легко і дуже зручно помістилося.

08-12-15-foto-600x400-5

08-12-15-foto-600x900-4

Підвіконники і ніша

І той і інший варіант відмінно підходить для оформлення робочого місця, різниця лише в рівні інтенсивності денного освітлення. Очевидним плюсом домашнього офісу, обладнаного на широкому підвіконні біля вікна, звичайно, є природне світло протягом усього дня.

У випадку з нішами сонячного світла немає, а необхідність у хорошому штучному світлі виступає на передній план. Незважаючи на це, маленький офіс, розташований у поглибленні стіни, під сходами або між шафами, може бути прекрасним рішенням.

08-12-15-foto-600x900-3

08-12-15-foto-600x900-2

08-12-15-foto-600x900-1

 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button