Поради

Як оформити маленьку кухню

На жаль, не кожне житло відрізняється світлою просторою кухнею. Як же бути, якщо кухня обмежується площею 7 «квадратів», а бажання змінювати інтер’єр, втілюючи власні задумки і наслідуючи справжнім дизайнерам, виникає досить часто? Спочатку не варто впадати в зневіру. Для досягнення своїх цілей необхідно лише правильно оформити наявний простір.

28-10-15-foto-600x444-1

Як оформити маленьку кухню

Почніть розвивати свою дизайнерську майстерність з розташування меблів. Фахівці зазвичай розміщують її у вигляді трикутника, розставивши відповідним чином холодильник, піч, раковину. Такий підхід до розстановки побутових предметів сприяє раціональному використанню території. Трикутник «холодильник – пічка – раковина» формується з тих міркувань, що для приготування їжі знадобляться продукти з холодильного агрегату, потім їм належить пройти теплову обробку на плиті і, нарешті, брудний посуд повинна виявитися в раковині.

Якщо кухня мала настільки, що для габаритної меблів в ній зовсім немає місця, тоді краще оформити кухню-камбуз, збудувавши елементи трикутника в одну лінію. Такі кухні зустрічаються не тільки в побуті і на кораблях – їх облаштовують навіть у літаках з тією ж метою економії простору. Кухни на заказ в Днепропетровске стануть у такій ситуації пригодні.

При оформленні кухонного приміщення в стилі хай-тек або мінімалізм не слід забувати про загальну тональність кімнати. В оточенні світлих тонів меблі здаються легшими і повітряними. Але якщо в концепцію майбутнього інтер’єру зазначені стилі ніяк не потрапляють, тоді решті дизайн дозволяється згладжувати м’якими відтінками стін і світлими тканинами.

Візуальному розширенню приміщення сприяють білі й жовтуваті кольору. Але щоб домогтися оригінальності в оформленні кухні і зробити її цікавою, тоді слід поєднувати світлі відтінки з темними. При достатній кількості грошових коштів купуйте побутову техніку тільки високого класу. У загальній обробці кухні застосовуйте дорогі матеріали і доповнюйте її солідними аксесуарами. Так навіть найменша кухня придбає стильний і розкішний вигляд.

Важлива роль при облаштуванні малогабаритної кухні відводиться освітлювальним приладам. Робоча частина кімнати повинна висвітлюватися особливо добре. Але громіздку люстру вішати все одно не рекомендується – вона тільки зменшує кімнату, нехай і зорово. Щоб розширити простір з одночасним збільшенням висоти стелі, слід монтувати вбудовані світильники, а не підвішуються. В цілому освітлення тут повинне бути яскравим і рівномірним, темні кути і глибокі тіні кухні не потрібні.

Для зберігання кухонного начиння і сипучих продуктів навісьте шафи й полиці. Ці предмети інтер’єру вибирайте з тих, які мають відбивну поверхню або виконані в світлій гаммі. Так вони не стануть візуально захаращувати і без того тісний простір.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button