Різне

Як перевезти негабаритний вантаж?

Спеціальні організації та компанії допоможуть Вам впоратися з проблемою перевезення негабаритних вантажів.

У сучасному світі торгово-ринкових відносин, нам часто доводиться стикатися з проблемою перевезення негабаритних або великогабаритних вантажів. Варто згадати, що негабаритний вантаж це такий вантаж, параметри якого перевищують допустимі розміри при транспортуванні, а також норми, встановлені правилами дорожнього руху. Інакше кажучи, негабаритний розмір – це такий розмір вантажу, який неможливо помістити в стандартний транспортний засіб. Для його перевезення зазвичай доводиться шукати альтернативні види транспорту.

21-04-15-foto-600x342-1

Необхідно звернути вашу увагу також і на те, що в принципі “великогабаритний вантаж” і “негабаритний вантаж” – це по суті одне і теж, але перше формулювання використовується в регулюючих документах та інструкціях, а друга – в професійній сфері, серед логістів і транспортних компаній, які здійснюють http://www.pereezd.net.ua/.

У широкому сенсі визначення негабаритного вантажу включає цілий комплекс вимог до пересувного складу, пропускної спроможності (станом дорожнього покриття) та обмеженню транспортних мереж, а також безпеки вантажу, так як можливості транспортування таких негабаритних вантажів можуть обмежуватися розмірами і вантажопідйомністю мостів, розмірами тунелів, наявністю ж / д переїздів, ліній електричних передач і зв’язку і навіть погодними умовами і сезоном року.

 

У деяких випадках великогабаритні перевезення вимагають організації супроводу перевезення.

Перевезення негабаритного вантажу повинна бути організована силами транспортної компанії, якщо вантаж має наступні параметри:

  • довжина транспортного засобу з вантажем понад 24 м, але менше 30 м;
  • ширина транспортного засобу з вантажем понад 3,5 м, але менше 4 м;

Перевезення негабаритного вантажу повинна супроводжуватися представниками автодорожньої інспекції, якщо вантаж має наступні параметри:

  • довжина транспортного засобу з вантажем понад 30 м;
  • ширина транспортного засобу з вантажем понад 4 м;


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button