Поради

Як підняти потенцію за декілька годин перед побаченням

«Безглузда робота, ідіоти клієнти, начальник дебіл», — не дивно, що під кінець дня голова «кругом йде». Про яку суперпотенцію може йти мова, якщо відчуваєш себе «вичавленим лимоном»? У такій ситуації, якщо не взяти себе в руки, без сексу залишишся навіть з власною дружиною. Ви все ще хочете підняти потенцію за декілька годин? Тоді засікайте час, ми відкриваємо двогодинний марафон.

Отже, перше і єдине правило нашого марафону, — свіжість, бадьорість і гарний настрій — це надійні друзі твоєї потенції і запорука того, що секс у тебе сьогодні буде космічний.

Слід зауважити, що найкращих результатів досягають ті, хто регулярно приділяє час для тренування потенції і профілактиці її ослаблення. Ви здивуєтеся, якщо дізнаєтеся, що для цих цілей чоловікові середнього віку без захворювань сечостатевої системи досить виконувати всього лише, комплекс спеціальних вправ.

Завдяки їх виконанню значно активізується кровообіг в нижній частині спини і органах таза, усуваються застійні явища, що виникають через малорухливий спосіб життя.

Щоб привести себе в стан, який нам потрібно, забудьте про те, скільки годин ви сьогодні відпрацювали і про те, що завтра знову на роботу, зараз у нас тільки одна мета, і головне завдання на шляху до її досягнення — відновлення своїх сил.

Попереду нас чекають чотири важливі кроки, переходите від одного до іншого послідовно, виконуйте всі рекомендації, і приємний кінець вечора вам гарантований.

Правильна їжа — початок всіх початків

Перший крок — легка вечеря. Змішайте грам 50 мигдалю і стільки ж родзинок, все це з’їжте. Запити можна теплою водою з медом, це відмінне джерело глюкози і необхідних для відновлення і підйому потенції речовин.

До речі, візьміть собі на замітку, що з’їдаючи кожен день 30 грам горіхів мигдалю, ви без особливих зусиль зможете підняти на більш високий рівень свої сексуальні можливості. На цей ефект звернули увагу китайські вчені.

Речовина, яка входить до складу мигдальних горіхів швидко розслабляє кровоносні судини, покращує кровообіг в нижній частині живота і сприяє тривалому підвищенню репродуктивних можливостей організму чоловіки. А якщо вам потрібна 100-% гарантія, завітайте на http://medko.com.ua/sialis-60.html, де представленні ефективні препарати для посилення чоловічої сили.

Великі секрети маленького сну

Другий крок — швидкий відпочинок. Ніщо так не відновлює чоловічу силу, як короткочасний відпочинок. Мало хто знає, що Наполеон мав дивовижну здатність до короткочасного сну, він міг в будь-яких умовах відпочивати по 5-10 хвилин протягом дня, і завдяки цьому зберігав високий рівень працездатності.

Візьмемо ж і ми прийом великого Імператора на озброєння і спробуємо трохи подрімати. Зауважте для себе два важливих моменти, які не перевищувати тривалість сну більше 20 хвилин і обов’язково завести будильник.

Отже, лягайте, накрийте очі рушником, щоб світло їх не дратувало і дайте собі уявну установку, що цей короткочасний відпочинок дасть організму можливість підняти потенцію до необхідного рівня.

Щоб допомогти організму швидше заснути, дотримуйтеся наступних рекомендацій: перенесіть свою увагу на дихання, дозвольте організму вдихати і видихати так, як йому хочеться. Не втручайтеся в цей процес, просто спостерігайте.

Як тільки відчули, що дихаєте рівномірно, почніть розслаблювати своє тіло. Спочатку ноги, потім руки, тулуб і обличчя. Хочемо зауважити, що наведена тут класична схема розслаблення, насправді ж, розслабляйте тіло в будь-якій послідовності, як вам зручно.

Приділіть особливу увагу розслабленню статевих органів і м’язів тазу, відчуйте, як тепла кров спокійно циркулює в них, як вони зігріваються від вашої уваги, мислення випробуйте до цих органів і всьому організму любов, турботу і вдячність. Цей крок допомагає знайти згоду з самим собою і усуває всі емоційні бар’єри на шляху до швидкого підйому потенції і внутрішніх сил організму.

Важливі моменти пробудження, на які потрібно звернути увагу: ідеальним виходом з короткого сеансу розслаблення вважається такою, коли ви встаєте з ліжка за кілька секунд до дзвінка будильника. Але нічого страшного немає, якщо ваш підйом буде разом із дзвінком, вибирайте самі свій режим, головне, не потрібно подовжувати сеанс понад 20 хвилин.

Зрозуміло, тільки у одиниць вийде зануритися в сон. Не засмучуйтеся, якщо вам так це і не вдалося, наша мета в цій вправі — дати організму розслабитися і перерозподілити емоційну енергію, яка накопичилася протягом дня у верхній частині тіла.

Завдяки короткочасній ментальній перерві, ви даєте йому можливість зняти всі емоційні затиски і спрямувати сили для підвищення репродуктивних можливостей і потенції.

Досить дрімати, потрібно бадьорість знаходити!

Третій крок допоможе нам скинути дрімотний стан і підбадьоритися, це легкі фізичні вправи. Після пробудження, виконайте кілька вправ таких, які ви зазвичай виконуєте із задоволенням.

Наприклад, у мене це потягування, присідання і стрибки на скакалці. Щоб ці вправи сприяли нам у досягненні високої потенції дотримуйтесь головне правило, не перестарайтеся.

Не допускайте появи втоми, інакше організм розтрачує все сили не на її підйом, а на відновлення м’язової роботи, пам’ятайте, зараз вправи нам потрібні тільки як засіб швидко підбадьоритися.

Відчуй контраст, — ти не такий, яким був

І заключним, четвертим кроком буде контрастний душ! Що невже ніколи не пробували? Ну тоді, вітаю вас, і нехай вам заздрять всі інші, тому що для тих, хто пробує контрастний душ вперше, він не тільки подарує бадьорість і свіжість, а й буде стимулом до потужного підвищення рівня тестостерону (гормону потенції).

Розкрию маленький секрет, саме такі шокові для організму моменти служать для нього відмінним засобом для вироблення цього гормону, завдяки якому чоловіки залишаються чоловіками, і який грає важливу роль для підняття рівня потенції.

Чого б напитися, щоб душею підбадьоритися?

Зазвичай цими кроками можна обмежитися, але як додатковий засіб, в кінці процедур, я люблю випити трохи гарячого шоколаду, какао або просто чаю з лимоном. У цих напоях міститься кофеїн, який є активізує засобом для нервової системи.

Кофеїн миттєво пробуджує нервові і рухові функції організму. Крім цього, він стимулює гіпофіз до вироблення гормонів, завдяки яким в організмі виробляється адреналін, який змушує серце битися частіше, а печінку виробляти глюкозу. В результаті організм набуває додаткову енергію.

Гей, а що там на годиннику? …

Отже, наш марафон «як підняти потенцію за пару годин перед побаченням» закінчений, сподіваюся, виконання всіх чотирьох кроків доставило вам задоволення і зараз ви відчуваєте себе відпочилим, свіжим і бадьорим? Вітаю всіх, хто дійшов до цієї мети.

… Що там у нас на годиннику, час ще залишилося? Якщо так, тоді варто його витратити на те, щоб вибрати вашої обраниці красиві квіти. Важкі дні можуть бути не тільки у вас, а квіти здатні підняти жінці настрій, навіть коли його немає. До того ж це відмінний спосіб показати їй своє ставлення, що набагато важливіше чемпіонських можливостей вашого рівня потенції.

Кнопка «Наверх»