Земля

В Уганді людей приносять в жертву, щоб зупинити посуху

Найсильніша за півстоліття посуха в африканській Уганді прирікає на голод і без того бідну країну. Місцеве населення, яке практикує чорну магію, звертається до страшних ритуалів, щоб задобрити сили природи.


У надії викликати дощ і врятувати урожай маги регулярно здійснюють людські жертвопринесення. За даними правоохоронних органів, щотижня в країні пропадає як мінімум одна дитина. Всього в Уганді налічується 650 тисяч офіційно працюючих чаклунів і більше трьох мільйонів, які займаються таємними практиками.

За попередні два роки були розкриті ритуальні вбивства шістьох дорослих і чотирнадцяти дітей. Тільки за поточний вересень за підозрою в аналогічних діях були арештовані більше сорока чотирьох осіб, один з яких зізнався у вбивстві вісьмох жінок.

Правоохоронці та представники церкви роблять все можливе, щоб запобігти новим епізодам. Але поки країна продовжує залишатися у тяжкому становищі, і зневірені люди шукають порятунку в магії. Подібна ситуація складається і в багатьох інших африканських регіонах, де жінок і дітей приносять у жертву заради припинення посухи.

Кнопка «Наверх»