Поради

Як пофарбувати волосся пастеллю правильно і красиво

Якщо захотілося різко змінити свій образ, додати веселі і яскраві нотки, кардинально поміняти колір волосся, в такому випадку немає необхідності фарбувати волосся фарбою або тоніком, які потім довго будуть змиватися. А веселий настрій пропаде і ви будете шкодувати про таке забарвлення.

15-06-15-foto-600x336-1

Для цієї мети існують пастельні крейди для волосся, за допомогою яких можна пофарбувати волосся або окремі прядки у всі кольори веселки. А після звичайного миття голови, колір волосся повернеться до попереднього стану. Звичайно, якщо ви плануєте змінити імідж і хочете надовго поміняти колір волося, тоді вам найкраще підійде http://salonkoshka.kiev.ua/, що гарантовано надовго збереже вам колір.

Краще всього придбати спеціальну пастель для волосся і не використовувати художню. Особливо для таких цілей не підійде масляна пастель, вона дає тьмяний колір, погано змивається і волосся стає жирними і неохайними. Пастель для волосся повинна бути сухою і м’якою, вона буває у вигляді невеликих брусків або у формі тіней, спресованих в невеликий футлярчик.

Також, не рекомендуємо використовувати дешеву і низькоякісну пастель, вона може містити сторонні домішки і мати високий вміст свинцю. Якщо не можете знайти спеціальну пастель для волосся, спробуйте купити набір в художньому магазині, запитавши у продавця саме суху, м’яку пастель.

Як пофарбувати волосся пастеллю правильно — етапи

Приготуйте необхідне перед фарбуванням:

  • Пастельні крейди для волосся
  • Щипці для завивки або праску. Для темного волосся потрібно спрей зі звичайною водою і фен, щоб підсушити волосся. На світлому волоссі легко отримати яскравий колір і без води. Якщо використовувати воду для фарбування пастеллю світлого волосся, то після миття волосся відтінок від пастелі може залишитися. Пігмент пастелі при контакті з водою стає більш яскравим, що потрібно для темного волосся, щоб перебити їх темний колір.
  • Гребінець з рідкими зубами
  • Застелити підлогу, адже пастель може обсипатися при фарбуванні, варто подумати про те, чим застелити підлогу, щоб вона не забруднилася.
  • Одягнути одяг, який не шкода забруднити.

15-06-15-foto-600x527-2

1. Волосся повинно бути чистим, вимитем шампунем без використання бальзаму або кондиціонера. Будь-який наліт, жир на волоссі буде перешкоджати фарбуванню. Волосся добре розчісується. Якщо волосся темне, потрібно трохи змочити його водою, краще розпорошити зі спрея. Тепер потрібно відокремити невелику прядку волосся, можна прядку скрутити додатково в джгутик. Взяти пастель і починати фарбувати волосся, краще це робити не кінчиком мілка, а бічною стороною. Щоб не пошкодити волосся фарбувати потрібно у напрямку зверху вниз і не терти знизу в верх, так волосся не сплутаються і не ушкодяться.

2. Фарбувати можна всю прядку в один колір або виділити яскравим тільки кінчики. Також цікава розтяжка кольору з плавним переходом. Таким чином, відокремлюючи все нові і нові прядки, продовжуйте фарбування волосся пастеллю. Після волосся можна акуратно причесати гребінцем тільки з рідкими зубами, інтенсивне розчісування помітно зменшить яскравість, тому гребінець збере на себе частину порошку.

3. Після того, як всі прядки будуть пофарбовані, якщо використовувалася вода — підсушіть волосся феном.

4. Щоб краще закріпити пігмент на волоссі потрібно використовувати праску (якщо не хочете, щоб волосся було хвилястим) або щипці, для створення кучерів. Під впливом високої температури пігмент буде тримаються довше і міцніше.

5. Обробіть свою нову зачіску лаком для волосся, щоб зафіксувати результат.

Як часто можна фарбувати волосся пастеллю

Крейди повністю безпечні і нетоксичні, але мають один недолік — сухий порошок пастелі сушить волосся, тому після фарбування і миття волосся обов’язково використовуйте зволожуючі маски і кондиціонери. Часто користуватися таким забарвленням не варто, можна висушити кінчики волосся. Тому намагайтеся застосовувати такий вид фарбування не частіше 1 раз на тиждень, чергуючи з відновлюючим, поживним і зволожуючим доглядом за волоссям.

Пастельні крейди для волосся — відмінний засіб для створення яскравого і неординарного образу для вечірки або дискотеки і подиву друзів.

 

Кнопка «Наверх»