Різне

Рейтинг продуктів, які підвищують тонус

Вітаміни та веснаНавесні організм людини відчуває гостру нестачу вітамінів. Поповнити запас потрібних елементів, звичайно, можна за допомогою спеціальних комплексів. Але з прийомом синтетичних вітамінів краще не поспішати, оскільки існує безліч натуральних продуктів, що містять масу корисних і необхідних для здоров’я речовин. Експерти спробували скласти свій рейтинг продуктів, які підвищують тонус, поліпшують стан шкіри і настрій людини.

На перше місце дослідники помістили кучеряву капусту. В одному листку цього овоча міститься багато марганцю і дві добові норми таких вітамінів, як С, А, К.

За кучерявою капустою слідує знайома всім квасоля, яка заповнює в організмі дефіцит клітковини і білка, а також відмінно підходить для дієти, оскільки не містить ніяких шкідливих жирів. Вживання квасолі допоможе поліпшити стан шкіри і забезпечить ріст нових клітин завдяки високому рівню вмісту в ній антиоксидантів.

Третє місце в списку займають устриці – чемпіони за вмістом жирних кислот омега, а також заліза і цинку. Устриці особливо корисні для зміцнення імунітету.

Експерти відзначили також корисні властивості натурального йогурту, назвавши його найкориснішим молочним продуктом, так як він є найбагатшим джерелом калію, білка і кальцію. Лідерство серед овочів належить, крім капусти, ще й солодкій картоплі. Вона рясніє калієм, вітаміном А і іншими елементами, які сприяють швидкому насиченню. Самим ситним овочем визнана картопля.

Крім того, до десятки корисних продуктів увійшли гриби, з високим вмістом селену, вітаміну Д, калію і міді, фісташки, як джерело вітамінів Е і В6, тіаміну і здорових жирів, а також магнію і калію. А серед фруктів перші позиції займає ківі, що містить вітаміни Е, С і А, клітковину, антиоксиданти і калій.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments