Авто

Як правильно орендувати автомобіль?

Прокат авто для деяких людей є новинкою і чимось недоступним. Чомусь побутує думка, що з пункту А в пункт В легше дістатися будь-яким можливим видом громадського транспорту, ніж скористатися орендою автомобіля від http://narscars.com.ua/. Така поведінка пояснюється страхом, недовірою і незнанням всіх можливостей оренди автомобіля.

1-24-11-2016-600-399

Переваги оренди автомобіля:

  • економія часу;
  • комфорт;
  • прокат авто позбавить вас від проблем, пов’язаних зі страхуванням, ремонтом і технічним обслуговуванням транспортного засобу;
  • економія грошових коштів;
  • вибір автомобіля залежить тільки від ваших особистих переваг. Це може бути як автомобіль економ-класу, так і VIP-авто.
  • можливість прокату авто з особистим водієм;
  • великий вибір автомобілів.

Правила оренди автомобіля:

1. Перед тим, як орендувати авто варто уважно оглянути машину в присутності менеджера. Всі помічені вади авто слід записати і віддати на підпис менеджера.

2. Вивчіть умови оренди машини перед підписанням договору.

3. Забезпечте збереження договору про оренду авто. В іншому випадку можуть виникнути проблеми з правоохоронними органами.

4. При здачі машини отримаєте підпис працівника контори, яка надавала ці послуги. Це є гарантією того, що ви дійсно повертали авто.

5. Зберігайте всі документи, які вам видавали при оренді автомобіля не менше півроку.

Прокат авто завоював велику популярність у власників власного бізнесу. Це дозволяє, по-перше не збільшувати штат співробітників, по – друге скоротити збитки (витрати на технічне обслуговування, страхування автомобіля), в – третіх можливість економії власного часу. Для одержання позитивного іміджу можна скористатися орендою автомобіля бізнес – класу. Якщо керівник підприємства хоче розслабитися після трудового дня, або навпаки попрацювати понаднормово можна скористатися прокатом авто з особистим водієм. При наявності водія (який надає контора орендованого вами автомобіля) можна не турбуватися про маршрут. Водій сам обере оптимальний маршрут і доставить вас по найкоротшій дорозі.

Прихильниками оренди авто є закордонні туристи. Це пояснюється тим, що оренда автомобілів для них набагато звичніше, ніж поїздка в громадському транспорті. Тому подорожуючи, вони не зраджують своїм звичкам і орендують автомобілі.

Незважаючи на різноманітність пропонованих авто, велику популярність завоювали автомобілі VIP-класу. Такі автомобілі використовуються в основному на святах та урочистих заходах (дні народження, весілля, презентації, ювілеї тощо) У наш час все більше і більше людей стають прихильниками прокату авто. Це і не дивно, адже оренда автомобіля це вигідне капіталовкладення і комфортне пересування.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button