Різне

Як правильно вибрати ресівер (тюнер, приставку), для супутникового телебачення?

Якщо є вибір між звичайним ресивером SD (підтримуючим стандартну чіткість) і ресивером HD (підтримуючим високу чіткість) – вибирайте ресивер HD. Ресивер HD дозволить дивитися не тільки супутникові телевізійні канали у стандартній чіткості, але і дивитися телебачення високої чіткості. Крім цього, даний вид ресиверів дозволяє дивитися телебачення у форматі MPEG4. HD-ресивери доцільно використовувати з сучасними РК або плазмовими телевізорами або моніторами, для отримання більш чіткої картинки, без спотворень.

11-05-15-foto-600x600-1

Якщо є вибір між ресівером, який мають карто-приймач, під карти доступу платного телебачення або CAM-інтерфейс під модулі умовного доступу платного телебачення і ресивером, який не має ці пристрої – вибирайте з карто-приймачем. Якщо сьогодні, ви дивитеся відкрите телебачення, то можливо завтра перейдете на закрите – платне.

Якщо є вибір між ресивером PVR (з функцією запису) і ресивером без PVR – вибирайте з PVR. Іноді зручніше дивитися телебачення попередньо записавши його на жорсткий диск або флеш-пам’ять. Крім цього, є можливість зупинити пряму трансляцію (натиснути кнопку Пауза) і через деякий час продовжити перегляд, з місця зупинки. Можливо також редагування записаних тіл або радіо каналів.

Якщо є вибір між cпутниковым ресивером, які мають вбудований емулятор і ресивером без емулятора – вибирайте з емулятором. Емулятор дозволить дивитися деякі закриті – платні канали – безкоштовно. Крім цього, такі ресивери здатні працювати в режимі домашнього шаринга. Це коли один ресивер з картою доступу, передає ключі карти на інші ресивери. Наприклад, в будинку 3 телевізора і немає необхідності купувати карту доступу для кожного ресивера і оплачувати місячну абонентську плату 3 карт.

Якщо є вибір між ресивером з HDMI виходом і ресивером без нього – вибирайте з HDMI. HDMI вихід дозволить отримати більш якісну картинку на РК або плазмовому телевізорі.

Якщо є вибір між ресивером з Ethernet роз’ємом і ресивером без нього – вибирайте з Ethernet. Цей роз’єм дозволить вам отримати додаткові цікаві можливості при перегляді супутникового телебачення.

Якщо є вибір між ресивером, який має два тюнера і ресивером з одним тюнером – вибирайте з двома тюнерами. Ресивер з двома тюнерами дозволить наприклад, дивитися один канал і в цей же час записувати на зовнішній носій інший.

Якщо є вибір між ресивером, який має мультимедійні можливості (дивитися з зовнішнього носія фото, фільми, слухати музику, користуватися інтернет-сервісами), вибирайте з мультимедійними функціями – це дуже зручні і цікаві можливості, які не залишать вас байдужими.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button