Різні цікавинки

Як рекламувати свій бізнес в інтернеті

Сьогодні глобальна мережа дає величезні можливості для реклами. Можна з упевненістю сказати, що фірма або підприємець, які не використовують інтернет для реклами, втрачають великий відсоток клієнтів.

Реклама бізнесу в інтернеті особливо актуальна для тих, у кого немає коштів на інші види реклами, часом досить дорогі: зовнішня реклама, реклама на телебаченні і радіо.

Так як рекламувати свій бізнес в інтернеті? Є величезна кількість способів, і ви можете вибрати, які з них підходять саме вам.

foto_cikavosti_23.10.2014-01

Використовуємо соціальні мережі

Останнім часом соціальні мережі стали хорошим майданчиком для реклами. Ними користується вже не тільки молодь, а майже всі верстви населення. Це безліч ресурсів, кількість яких постійно зростає. Наприклад, до соціальних мереж відноситься «Facebook», «Мій світ», «Twitter», «Професіонали» і багато інших.

Плюс соціальних мереж в тому, що можна направляти рекламу конкретно на жителів вашого регіону, причому певної статі і віку.

Є два способи просування бізнесу через соціальну мережу. Перший — створити профіль компанії, заповнити його. Під заповненням мається на увазі подання найбільш повної інформації про надані товари або послуги. Бажано розмістити фото товарів або результатів роботи, ціни, контактну інформацію.

Читайте також: Креативна соціальна реклама

Потім потрібно почати додавати передплатників, починаючи, наприклад, з родичів, знайомих і друзів. А потім пробувати додавати інших людей, які можуть стати потенційними клієнтами. Наприклад, якщо ваша діяльність відноситься до моди і краси, ви з легкістю наберете передплатників у вигляді дівчат і жінок.

Зверніть увагу! Не займайтеся спамом. Тобто не слід розсилати потенційним клієнтам настирливі пропозиції товарів і послуг, інакше вас можуть заблокувати.

Постійно «ведіть» свою сторіночку. Наприклад, можна регулярно розміщувати інформацію про ті чи інші акції і знижки, розміщувати нові фотографії, відгуки про свій бізнес. Якщо пропонований вами продукт дійсно гарний і потрібний людям, то поступово ви станете отримувати непогану віддачу зі сторінки в соціальній мережі.

Другий спосіб реклами св соціальних мережах — створення групи з інформацією про бізнес. Але тут дещо складніше, так як ви не можете запрошувати до групи всіх підряд. А значить, потрібно витрачати час на «розкрутку» групи. Безумовним плюсом групи буде те, що вона практично здатна замінити свій сайт. У групі люди зможуть задавати питання, що цікавлять, а ви — відповідати на них, і навіть давати короткі безкоштовні консультації.

Ведення блогу

Ведення блогу особливо актуально для тих, хто пропонує певні послуги або виконує якісь роботи. Але і той, хто продає товари, теж може завести свій блог.

Так, наприклад, юрист може робити в своєму блозі огляди законодавства, розповідати про цікаві справи зі своєї практики. Візажист може «викладати» в блог приклади своєї роботи, писати цікаві статті про ті чи інші аспекти макіяжу. Продавець одягу цілком здатний робити огляди модних тенденцій, писати статті на цю тему. Блог бажано завести на ресурсі, який має високу відвідуваність — на сьогоднішній день в якості такого можна назвати «Живий Журнал». Якщо ви дійсно будете розміщувати в блозі корисну інформацію, будьте впевнені — ви знайдете своїх читачів та клієнтів.

Власний сайт

Далеко не у всіх є можливість заплатити пристойну суму за створення сайту. Але сьогодні це робити зовсім необов’язково. Адже існує велика кількість безкоштовних констуктор сайтів і хостингів. А інформацію про просування сайту теж можна легко знайти в мережі. Якщо ви вважаєте, що дуже старі для того, щоб розбиратися у всьому цьому, попросіть допомоги у молодого покоління — наприклад, родичів (дітей, онуків, племінників і так далі). Звичайно, за невелику плату.

На сайті головне — щоб була повна інформація про послуги / товари / роботи, і особливо важливо — мають бути присутні ціни. Деякі сайти виглядають програшними тільки тому, що на них просто немає ніякого прайс-листа.
До речі, на сайті, як і в групі в соціальній мережі, можна зробити розділ, де користувачі зможуть ставити свої запитання. А ви, відповідно, зможете на них відповідати.

Вже потім, коли ваш бізнес піде в гору, виділіть гроші на ребрендинг сайту та й http://hadver.ru/ від професіоналів вам не завадить.

Реклама на форумах

Аудиторія форумів безумовно менша, ніж аудиторія соціальних мереж і блогів. Але спробувати рекламувати свій бізнес там цілком можливо. Використовувати можна тематичні форуми або форуми вашого міста. Найбільш актуально це для тих, хто надає консультаційні послуги. Людина може створити свою тему на форумі, залишити там свої контакти і запропонувати учасникам форуму задавати свої питання.

Інші способи реклами

Серед інших способів реклами можна відзначити розміщення оголошень з пропозицією товарів, послуг чи робіт на безкоштовних дошках оголошень. Однак ця реклама не дуже ефективна.

Читайте також: ТВ-реклама в США поступилася інтернету

Ще один варіант-це реклама з допомогу відеороликів. Останнім часом стало популярним робити різні відеоогляди, давати відеоконсультації і так далі. І аудиторія подібних відеороликів зростає.

Наостанок хочеться відзначити, що якщо ви все ж взялися за рекламу в інтернеті — не закидати її. Вона не дасть миттєвий потік клієнтів, для всього потрібен час. Для позитивного результату потрібно періодично оновлювати всі ваші ресурси.

Кнопка «Наверх»