Різне

Як робити ставки на спорт в букмекерських конторах

sportivnye-prognozy_250Як і де зробити ставки? Ставки робляться в букмекерських конторах, після перегляду лінії і вибору події. Але перш рекомендується ознайомитися з теорією ставок, тобто вивчити основні терміни.

Лінія – представлена ??у вигляді списку подій і випадків. При цьому кожна подія представлено з коефіцієнтом виграшу. Коефіцієнти пропонуються конторою для ставок. Зробити ставку онлайн – поставити гроші на ту чи іншу подію, через сайт букмекера. Ставка – поставлена ??сума, може принести гравцеві дохід або може бути загублена при програші парі. Вихід – результат події. Кожному події контора привласнює коефіцієнт виграшу.

Зробити ставку одиночну – поставити на результат однієї події. При цьому виграш визначається добутком ставки на коефіцієнт. Експрес ставка – це система ставок на кілька подій. Виграш по системі – сума виграшів по кожному експресу .

Різкий обвал коефіцієнтів або їх зліт в букмекерських конторах – невипадкове явище. Щоб зробити ставку в електронних букмекерів і при цьому заробити, рекомендується використовувати свої знання – потрібно бути в курсі спортивних та інших новин, наприклад, футбольный прогноз потребує певних знань або звернення до спеціалістів.

Де можна зробити ставки – в якій букмекерській конторі зробити ставку, про це можна можна дізнатися в інтернеті. Після вибору контори, потрібно зареєструватися і внести депозит, тобто поповнити свій рахунок сумою, яку було б не шкода програти.

Потім необхідно задуматися над питанням – як робити ставки на спорт? Як правильно зробити ставку протягом першого місяця? Фахівці рекомендують робити перші ставки на суму не більше 10 % від загальної і ставити на ординар або на експрес ставки з 2-3 подій.

Якщо через місяць депозит подвоїтися або стане більшим, то це стане показником таланту. Якщо прибуток буде нижче дворазового, то в букмекерській конторі робити ставку краще тільки по святах. Ну а якщо гравець за один місяць роботи в конторі виявиться в програші, то краще відмовитися від ставок.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button