Різні цікавинки

Для чого використовують вакуумне пакувальне обладнання

pakuvalneБільшість професійних фахівців, які працюють у харчовій промисловості, прекрасно знають, для чого необхідно вакуумне пакувальне обладнання. Їм чудово відомо, яких зусиль вимагає правильний і якісний захист продукції, що випускається на підприємстві від негативного впливу навколишнього середовища. Такі фактори негативно впливають безпосередньо на біологічні властивості, в тому числі і зовнішній вигляд продукції. Справа в тому, що часто взаємодія факторів навколишнього середовища з готовою продукцією, може викликати процес окислення, зміну зовнішнього вигляду, втрату початкової ваги, в тому числі і зміна смакових якостей.

Вакуумне обладнання, що включає спеціалізовані дозатори, найсучасніші і передові системи контролю, надійний і міцний пакувальний матеріал, допомагає прекрасно впоратися з найнегативнішими впливами зовнішніх факторів на вироблений продукт харчування. Крім того, можна сказати з упевненістю і про те, що професійне обладнання для упаковки, насправді допомогло сучасній харчовій промисловості завоювати вітчизняний ринок. Таке обладнання стало вже давно найефективнішим і надійним способом для захисту готової продукції від зовнішніх умов.

Що ж до основного принципу дії вакуумного пакувального обладнання, то вона насправді дуже просте. У процес вакуумної упаковки http://www.packsyst.ru/ в Москве здатне здійснювати найглибшу відкачку зайвого повітря з пакету, в який власне і буде пакуватися той чи інший продукт харчування. Для того щоб збільшити ефективність захисту для деяких видів продуктів, весь зайвий залишок атмосферного повітря необхідно замінити, використовуючи при цьому нейтральний газ. Цей спосіб насправді дозволить надійним і практичним чином захистити продукт харчування від бактерій, вологи, і повітря.

Сучасне вакуумне пакувальне обладнання включає в себе наступні технологічні процеси:

– Виробництво конкретного дозування продукту
– Укладання продукту в спеціальний пакет
– Подача відкритої частини пакета для подальшого запаювання
– Відкачування всього зайвого повітря і створення вакууму
– Подача при необхідності нейтрального газу
– Пайка пакету
– Виробництво контролю якості отриманої упаковки

Іншими словами, універсальне устаткування , яке працює в автоматичному режимі, може самостійно прекрасно справлятися з усіма перерахованими вище завданнями. Виходить, що ручна праця, завдяки такій механізації, практично зводиться до мінімуму.

Вакуумна упаковка може використовуватися в самих різних варіантах харчової промисловості. Тобто, воно застосовується в тих випадках, коли виникає гостра необхідність у додатковому надійному захисту продукції, для збільшення її терміну зберігання.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button