Технології

Подивіться на офіси майбутнього, де працюють лише машини зі штучним інтелектом (відео)

У новому відео роботи EVE від 1X мовчки працюють разом у тестовому середовищі — сортують пошту, обробляють різні предмети та прибирають дитячі іграшки на місце.

Майже безшумне відео, випущене робототехнічною компанією 1X, показує, як десятки роботів EVE компанії виконують різні завдання у великому тестовому середовищі, що імітує офісні приміщення та вітальню.

На кадрах показали здатність роботів EVE навчатися та виконувати різні завдання автономно, просто переглядаючи відзнятий матеріал. Представники 1X заявили, що навчали роботів за допомогою нейронної мережі. Вона складається зі штучних нейронів, які копіюють архітектуру людського мозку для навчання на даних, а потім застосовують отримані знання до нових даних.

Єдина нейронна мережа, заснована на зорі, контролює всю поведінку роботів, показану на відео. Вона працює, збираючи та аналізуючи зображення з машин, перш ніж відправляти команди для управління рухом та діями роботів.

Інженери 1X навчили моделі машинного навчання даних, отриманих від 30 роботів EVE. Потім вони використовували для навчання «базової моделі». Вона обробляє кілька типів фізичної поведінки — від збирання до соціальної взаємодії з людьми та іншими роботами. Пізніше вчені доопрацювали модель так, щоб машини могли краще виконувати конкретні завдання.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button