Технології

Людей в супермаркеті замінили роботи

Людей в супермаркеті замінили роботи. Хочете купити яблука? Чи цікавить, де зроблені спагетті, виставлені на прилавку? У цьому вам допоможуть роботи і комп’ютери, встановлені в незвичайному супермаркеті. Він – частина павільйону «Харчові продукти майбутнього» на Всесвітній виставці 2015. У ці дні вона проходить у Мілані.

Магазин, де не побачиш вертикальних стелажів, розташувався на 6,5 тисячах квадратних метрів. Тут ви можете відразу дізнатися, звідки прибув товар, хто його виробник, який склад та енергетична цінність. А у відділі соусів вам навіть підкажуть найкраще поєднання з різними стравами.

[ads2] Створювали об’єкт три роки найбільша мережа італійських супермаркетів COOP і інженер Массачусетського технологічного інституту Карло Ратті.

Карло Ратті, інженер Массачусетського технологічного інституту:

«Це новий погляд на інформацію, яку ми отримуємо в процесі покупки. Тобто, ми можемо отримувати дуже багато даних про продукти, які нас цікавлять».

У центрі супермаркету – робот YuMi. У нього 7 механічних рук, за допомогою яких він може брати різноманітні продукти. Примітно, що це не просто виставка. Всі продукти тут можна придбати. Крім роботів тут, звичайно, працюють люди. Всього – 80 співробітників.

Читайте також: 

Марко Педроні, президент COOP Italia:

«Споживачі майбутнього будуть все більше вимагати інформації про вміст, тобто про те, наскільки продукти екологічні і корисні. І це той напрямок, в якому ми повинні рухатися».

Супермаркет буде відкритий для відвідувачів весь час роботи виставки. Тобто до 31 жовтня цього року.

Натхнення: earth-chronicles.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments