Поради

Як створити ексклюзивний інтер’єр в своєму будинку

Інтер’єр сучасної квартири висуває масу вимог. Це не тільки практичність і добротність. Дизайн повинен бути унікальним. Саме за такої умови він зможе передати характер власників житла і привнести в атмосферу квартири або будинку особливу чарівність.

09-11-15-foto-600x450-1

Насправді дизайн інтер’єру може бути ексклюзивним. Однак як цього домогтися? Варто звернути увагу на різноманітність оздоблювальних рішень і стильні, виразні аксесуари, наприклад http://comoda.com.ua/, які здатні задати тон і настрій всьому приміщенню.

Отже, на чому зробити акцент в першу чергу? Висококваліфіковані фахівці стверджують, що з особливим пієтетом потрібно поставитися до використовуваних матеріалів. Ідеально, якщо вони виявляться натуральними. Кераміка, скло, деревина, камінь, залізо, шкіра, фарфор, а не їх навіть найбільш віртуозні імітації, наповнять будинок особливою аурою. Такі матеріали роблять дизайн теплішим, затишнішим, комфортнішим. Крім того, вони дозволяють интер’єрному стилю бути більш статусним і респектабельним.

Особливої уваги заслуговує колористичне виконання. Саме колір насичує простір ексклюзивними нотками. Рекомендується оформляти інтер’єр з використанням глибоких, насичених, щільних відтінків. Останні тенденції пропонують придивитися до фіолетових і колоритних червоних тонів. Завжди в моді чорно-біла класика, на яку, до речі, погоджуються не всі. Саме тому інтер’єр у такому оформленні може виявитися унікальним.

Пастельні фарби – це те, що теж дуже актуально. Дизайн, обіграний в ніжних, трішки приглушених тонах, є дуже стильним. За рахунок того, що на його тлі всі аксесуари здаються більш об’ємними і виразними, можна зробити простір по-справжньому ексклюзивним.

Безумовно, не можна не обмовитися і про стилізації простору. Що під цим потрібно розуміти? Індивідуальні дизайн-проекти завжди орієнтовані на певну тематику. Однак обрана стилістична спрямованість потребує і ретельної продуманості. Кожна дрібниця повинна мати власне місце і органічно вписувати в дизайн. Тільки за такої умови інтер’єр буде виглядати як цілісний і гармонійний простір.

При цьому варто враховувати, що дизайнерськими пізнаннями володіють далеко не всі рядові обивателі. Щоб інтер’єр виявився по-справжньому індивідуальним і яскравим, можна поекспериментувати самостійно. Проте оптимальним рішенням виявиться довіритися професіоналам, які врахують кожну дрібницю і знайдуть для неї правильне місце.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button