Людина

Хороші книги можуть зробити людей добрішими

Як заявили автори нових досліджень, книги здатні не тільки підвищувати рівень ерудиції та освіченості серед дітей і дорослих.

09-11-15-foto-600x338-1

Нещодавно здійснені спостереження показали, що літературні твори мають можливість покращувати соціальні навички і якості людей. Таку інформацію повідомили ініціатори дослідів після того, як ними було проведено унікальний комплекс випробувань. Слід зауважити, що в ході реалізації опитування експерти задіяли понад 4 тисяч людей.

Британські фахівці запросили для участі тих респондентів, які регулярно читали книги. Виявилося, що любителі і цінителі літератури мали більш високу самооцінку. Крім того, вони рідше піддавалися стресовим ситуаціям і депресії. Такий висновок психологи зробили після ретельного вивчення поведінкових особливостей добровольців. Тому вибираючи книги на буква.юа ви тим самим пікулєтися про своє здоров’я.

Відзначається, що представники слабкої і сильної статі, що захоплюються читанням книг, краще справлялися зі складними питаннями. Читаючі школярі менш прив’язані до сучасних технологічних ґаджетів. Також ці юнаки та дівчата більш соціально підготовлені і розвинені. Медики сподіватися, що їх дослідження допоможуть з’ясувати психологічні особливості хлопчиків і дівчаток.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button