Різні цікавинки

Переваги тротуарної плитки, бруківки

Тут перераховані численні переваги вібролитої і вібропресованої тротуарної плитки перед іншими засобами мощення дороги:

foto_cikavosti_08.10.2014-02_resized

Необмежені можливості дизайну плитки

Різноманітна форма, колір вібролитої тротуарної плитки дозволяє створювати красивий ландшафт і доглянутий вигляд на мостових, в парках, під’їзних шляхах до будинку і парковках, а також пішохідних доріжках і площах.

Різноманітні кольори і форми

Ви можете підібрати колір плитки таким чином, щоб це створювало певний ефект. Приміром, бруківка світлих тонів забезпечить вам прохолоду. Різна комбінація кольорів плитки зможе підкреслити красивий фасад будівлі. Різноманітні http://www.v-s-d.ru/ дозволяють створювати неабияку дизайнерську бруківку та плитку.

Витрати, вартість укладання тротуарної плитки

Вібролита і вібропресована тротуарна плитка коштує набагато дешевше природного каменю, такого як граніт або піщаник. Догляд за бруківкою, витрати на ремонт у випадку бруківки та тротуарної плитки, явно економніші, ніж його природні «колеги».

Якщо ви домовласник і у вас маленький простий проект, то ви можете значно знизити витрати на вартість укладання тротуарної плитки, ремонт доріжок або парковки, якщо самостійно займетеся укладанням плитки. Існують спеціальні інструкції, які допоможуть вам здійснити ваш проект. Але, якщо ви думаєте, що вам не вистачить терпіння або часу, то краще довіритися професіоналам.

Міцність

Вібролита тротуарна плитка надзвичайно міцна і довговічна. Їй не страшні перевантаження, відмінно витримує температурні перепади і погодні умови. Вважається, що бруківка та плитка набагато надійніші, ніж бетонне мощення або асфальт. Сегментальная система укладки враховує розширення і скорочення дороги в різні пори року, тому не утворюються тріщини на поверхні, як наприклад, на асфальтовому покритті. Тріщини можуть бути викликані проростанням рослини або коріння дерева, також асфальт може плавитися через літню спеку.

Легко ремонтувати

Видалити і відновити пошкоджену дорожну ділянку набагато легше, якщо покриття – тротуарна плитка або бруківка. Після ремонту асфальтної дороги залишаються непривабливі нарости і нерівності, такожце стосується і бетонної дороги. Що стосується тротуарної плитки, достатньо замінити окремі пошкоджені блоки, не роблячи зломи по всій дорозі.

Легко доглядати

Підтримувати плитку в належному стані та здійснювати за нею догляд легко, також як і робити ремонт. Заплямовані блоки можна легко замінити новими. До речі, якщо ви знаєте, що територія, де буде укладатися плитка, може бути забруднена, зупиніть свій вибір на темному кольорі або використовуйте колірну комбінацію, на якій не будуть помітні плями. Скупчення мурах і поява бур’янів найлегше запобігти добре ущільнюючи основу під майбутній доріжкою, а також засипаючи піском щілини між плитками. Крім цього можна обробити бруківку пестицидами. Регулярне прибирання, періодична промивка водою зі шланга – це зазвичай те, що потрібно для підтримки тротуарної плитки в хорошому стані. Якщо ж плитка сильно забруднена можна просто добре потерти щіткою, використовуючи спеціальний миючий засіб і воду.

Морозостійкість і прибирання снігу

Сніг можна прибирати точно також як і з асфальтового або бетонного покриття. Завдяки тому що у кожної окремої плитки закруглені краї, лопата не чіплятиметься за плитку. Можна застосовувати засоби для розтоплення льоду, наприклад, хлорид солі або кальцію, вони не завдадуть шкоди бруківці. Завдяки тому, що поверхня у бруківки тротуарної гладка, прибирати сніг дуже легко. На майбутнє, якщо ви хочете, щоб навесні сніг танув якнайшвидше, то краще використовувати темний колір, який більше притягував б сонячні промені. Тротуарна плитка краще переносить морози, процес відтавання, ніж звичайний асфальт.

Стійкість до будь-яких погодних умов

Дорожня плитка може використовуватися в будь-якому кліматі, і добре переносить будь-які погодні умови. Може бути використані відразу після розвантаження. Щілини між брусками не дають можливість утворення тріщин, як на асфальті.

Довговічність

У цьому світі немає нічого постійного. Те ж стосується і ґрунту, який зазнає різні зміни протягом часу. Погодні умови можуть змусити ґрунт міняти форму, через високу вологість і дощі розбухає, через спеку, навпаки, стає сухим. Помічено, що тротуарна плитка як би рухається «в унісон» із землею. Завдяки щілинах між брусками, волога випаровується, або ж, навпаки, проникає в ґрунт, дозволяючи їй «дихати». Таким чином, плитка співіснує в гармонії із землею, що забезпечує довгий термін служби без ушкоджень.

Застосування в різних областях

Дорожня плитка може бути використана для мощення доріг, площ, вулиць, автостоянок, тротуарних доріжок, паркових та садових доріжок. Її застосовують для обробки внутрішнього двору, під’їзного шляху до будинку, території біля басейну, і будь-яку територію, прилеглу до будівлі. Тротуарна плитка – це завжди естетично і привабливо.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button