Різне

Наближається час новорічних подарунків

Неухильно летять дні, і кожен з них, що минув, наближає Новий рік! Це улюблене свято майже будь-якого землянина. Всі ми різні, і навіть системи літочислення та календарі у нас різні. Але своє новорічне свято люблять всі, причому іноді настільки, що святкують його кілька разів на рік, так само, як майже всі наші співвітчизники.

07-11-14-foto-cikavosti500x319-1

Так, традиційний Новий рік у деяких країнах суто “свій”. Скажімо, китайці святкують традиційний Новий рік як свято весни, обчислюється він у них за фазами місяця і припадає на період між 12 січня і 19 лютого. В’єтнамці також святкують у схожий період, і для них також це символ початку весни, адже багато в’єтнамців мають китайських пращурів. У мусульман Новий рік починається 1 числа місяця мухаррам за їх календарем, припадає на різні пори року в різні роки і має релігійну основу. Також релігійну основу має єврейське новорічне свято Рош-ашан, яке святкується між 5 вересня і 5 жовтня.

Отже, як бачимо, різні народи – різні історичні звичаї. Але всіх нас об’єднує одна добра традиція – це новогодние подарки! Об’єднує, бо отримувати подарунки так приємно… І мало хто буде з цим сперечатися. Між іншим – дарувати також приємно. І навіть сумніви “сподобається- не сподобається” також будуть приємними, бо якщо ви вибираєте подарунки від Футбоман на Новий рік, день народження або інше родинне або корпоративне свято – обдаровані будете і ви, і щасливий отримувач подарунку. Чому?

Подарунки бувають різними. Хтось, можливо, і планує дарувати немодні тепер подарунки, такі як діаманти чи “Ламборґіні”. Ми ж з вами цього разу відмовимося від них і виберем подарунки модні – це футболки! Дійсно, що може бути приємнішого, практичнішого і “прикольнішого”, ніж футболка з дотепним малюнком чи написом? Адже її власник не тільки отримує предмет одягу, але й автоматично стає носієм хорошого настрою і для себе, і для оточуючих, в тому числі для вас! А гарний настрій на свято, а то й на цілий рік – найголовніша мета Нового року.

Даруючи футболку своїй дівчині чи хлопцю, другові чи колезі від Футбоман, варто добряче подумати, і подумки “приміряти” не тільки розмір, але й малюнок чи надпис до тієї особи, якій ви даруєте. Отже, футболка – не тільки подарунок, а ще й психологічний тест на почуття гумору. До речі, тест почуття гумору і того, хто дарує – також. Адже те, що для когось буде дотепним і смішним, для когось іншого може бути безглуздим. А то й образливим. Тому, якщо ви вибираєте будь-який подарунок, і не тільки футболку, добре подумайте. А ще краще – таємно порадьтеся з друзями чи подругами того, кому маєте намір щось дарувати. Вони поганого не порадять. А ви – не отримаєте неприємних несподіванок.

Футболка, або ще краще – набір футболок, які ви заплануєте як подарунок на Новий рік, буде не просто предметом одягу. Це будуть сюрпризи, які будуть доставлені ельфами, снігурками, гномами, дідами морозами та іншими оленями (в залежності від стадії новорічного свята). Ці речі стануть щасливим талісманом, даруючи добрий настрій на весь рік!


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button