Різне

Як вибрати дитячий візочок для новонародженого

Kasper1_250Іноді вибір дитячого візочка стає цілою проблемою для батьків малюка. Насправді, для того, щоб куплена коляска була найкращою, досить знати декілька важливих принципів.

Принцип 1. Візочок за віком малюка

Кожна коляска має бути розрахована на досить тривалий період часу. Зазвичай він становить до двох років. Варто враховувати, що перший рік дитина переважно спить у колисці. Але вже після року малюк впевнено сідає в прогулянкову коляску і з задоволенням знайомитися з навколишнім світом. Важливо, щоб у новонародженого люлька коляски мала рівне дно, а доступ до малюка був завжди зручним.

Принцип 2. Вибираючи візочок, вибирайте комфорт для малюка

Важливо враховувати пору року, в яку малюк з’явитися на світ. Коляски поділяються на два типи, якщо говорити про сезонність, – це весняно-літні та осінньо-зимові. Для всіх сезонів коляски повинні важити як можна менше. Так мамі буде простіше справлятися з керуванням і подоланням сходинок і бордюрів. Дуже важлива для коляски новонародженого хороша амортизація. Вона зробить для малюка поїздку більш комфортною, так як його буде менше турбувати тряска при подоланні пандусів, поганих тротуарів і т.д. Ну і звичайно ж необхідно стежити, щоб всі матеріали коляски були виключно натуральними. Важливу роль відіграє і помірна цена в www.m.ua детскую коляску, адже не всі молоді батьки готові викласти немалу суму за візочок.

Принцип 3. Тепер розглянемо сезонні особливості візочків

Весна-літо. У жарку і задушливу погоду в колясці має бути добре провітрюване, дихаюче ложе. Необхідною характеристикою дитячого транспорту є хороша вентиляція. Тільки в такій колясці допускається дно з пластику.

Осінь- зима. Ложе обов’язково має бути теплим і містким, оскільки туди повинен поміститися малюк в теплому пуховику. Спальне місце має розташовуватися якомога вище над поверхнею землі, без надмірностей, звичайно. У колисці дно має бути обов’язково дерев’яним. Такий матеріал не промерзає. Не варто обходити увагою і колеса. Останні повинні бути стійкими, надувними і обов’язково прохідними.

Особливо уважними повинні бути батьки дитини, яка з’явилася на світ восени чи влітку. Параметри лежачого місця повинні не тільки відповідати розмірам дитини на момент народження. Варто враховувати, що до зими малюк підросте, а спати все ще буде в колясці. Зі зміною сезону додаткове місце займатиме теплий одяг. Стандартна люлька виявиться мала, а в колясці холодно. Ідеальне рішення – купувати дитячий транспорт з великою спальною люлькою.

Принцип 4. Універсальність вітається в усьому, візочок для немовлят – не виняток

Коляска-трансформер. Основна її відмінність від звичайного візочка – наявність глибокого конверта-переноски з досить жорсткою спинкою. Коляски такого типу складаються з прогулянкової коляски, ручка якої перекидається в обидві сторони, конверта-переноски, сумки, бортика, для імітації люльки, дощовика. У всіх таких колясок великі колеса.

Модульна система. Вона складається з прогулянкового візочка, люльки і автокрісла. В основі стоїть прогулянкова коляска. Наверх можна поставити невелику люльку. Остання розрахована на малюка не старше півроку. У комплект додається також автокрісло. Воно розраховане на 0-13 кілограм. Найкраще такий комплект підходить весняним дітям.

На сьогоднішньому ринку безліч різних колясок і колисок. Кожна мама підбирає транспорт дитині, який вважає зручним для малюка і для неї. Але ось що має бути в універсальній колясці для новонароджених: люлька- колиска на колесах, високо розташована над землею, мала вага, м’яка амортизація, швидкий доступ до малюка. Коляска також повинна легко складатися і займати якомога менше місця. В ідеалі, в комплект до неї входить автокрісло. Додатково повинні бути: москітна сітка, сумка, підголовник для люльки, місткий багажний кошик, зручні ручки для перенесення і регульована ручка на рамі.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button