Різне

Особливості коралової води

foto_cikavosti_30.06.2014_08Безліч націй і народностей проживає зараз на Землі. Але, мабуть, найбільш дивними і незвичайними залишаються японці. Вони вражають своєю старовиною культурою і недосяжністю багатьох технічних розробок. Не менше здивування викликає і довгожительство японської нації, чий раціон харчування не відрізняється особливою привабливістю.

Так що ж допомагає японцям залишатися довгі роки в прекрасній фізичній формі і зберігати ясність думки? Це те, чого катастрофічно не вистачає більшості іншим країнам світу – чиста вода. Не очищена промисловими фільтрами, а «приготована» самою Природою. Найбільш дивна вода на Окінаві. Тут показник кальцію в питній воді практично найвищий в світі! Відбувається це тому, що острів знаходиться на коралових атолах і вода фільтрується коралами і насичується іонами кальцію. Але на Окінаві не просто багато коралів, тут «отаборилися» білі корали виду Санго, які є найбільш корисними для людини. Кальцій, калій, магній, натрій та інші найважливіші мікроелементи містяться саме в цьому виді корала!

Особливо корисний для всього організму кальцій, що міститься в Санго в легкозасвоюваній формі. Кальцій олужнює організм, покращує обмін речовин, має протизапальну дію, нормалізує згортання крові і багато іншого. У дефіциті кальцію беруть свій початок понад 150 хвороб!

Враховуючи унікальність коралів Санго, вчені та бізнесмени об’єдналися, щоб організувати його видобуток в промислових масштабах. І в наші дні поряд з островом Окінава існують справжні «коралові ферми», що дозволяють виробляти з коралів Санго унікальний продукт для здоров’я людей – http://coralclub-shop.ru/. Звідси, з острова Окінава, коралова вода Корал-Майн розходиться по всьому світу.

Тепер кожен, хто небайдужий до власного здоров’я, має можливість випробувати унікальну продукцію з Японії на собі. Купити Корал-Майн можна в будь-якому представництві Коралового клубу на території СНД. Порошок пропонується в упаковках по десять або тридцять пакетиків, по одному граму кожен. Один пакетик опускається в 1,5 л некип’яченої води і випивається протягом дня. Це дає людині можливість відновити кислотно-лужний баланс всього організму. Всі органи і системи отримують саме те середовище, в якому найбільш правильно протікають будь-які хімічні реакції організму. Причому без додаткових зусиль, які, зазвичай витрачаються на приведення водного середовища організму в придатну для використання.

А значить – організм економить сили, і всі його системи працюють в тому середовищі, яке спочатку призначене для нас Природою! Для мешканців міст це просто порятунок!


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button