Різне

Миття і чищення фасадів

Комплекс клінінгових заходів передбачає як наведення чистоти всередині приміщень, так і ліквідацію забруднень із зовнішньої сторони будівлі. Мийка фасадів будівель і вікон – це не тільки ефективний спосіб підтримувати естетику і презентабельність облицювання будівель, але і спосіб забезпечити їм захист від руйнівного впливу різних зовнішніх факторів.

Миття і чищення фасадів

Ручне миття фасадів будівель – це очищення від забруднень вікон і зовнішніх поверхонь будинків із застосуванням традиційних ручних засобів. Чищення фасадів і скління таким способом проводиться із застосуванням спеціальних пристосувань і засобів, серед яких можна виділити різні миючі розчини, жорсткі губки, скребки, водозгони і пади.

Чищення фасадів за допомогою демінералізованої води. Використання води даного типу для очищення стін дозволяє уникнути розводів і патьоків на очищаємих поверхнях. Миття фасадів будівель за даною технологією проводиться із застосуванням особливих апаратів та інструментів – установок для демінералізації води, легких штанг і м’яких щіток.

Миття під тиском. Чищення фасадів з використанням обладнання для нагнітання тиску дає можливість ефективно ліквідувати забруднення з наріжних ділянок стін будинків. Потужний водяний потік, який забезпечує АВД, якісно очищає місця зчленувань будівельних конструкцій, а також декоративні частини обробки.

Промисловий альпінізм. Цей метод дозволяє виробляти високоякісне чищення всіх зовнішніх поверхонь в будинках будь-якої поверховості. Такі роботи з чищення скління і фасадів здійснюють досвідчені люди з професійною підготовкою у сфері промислового скелолазіння. Вони застосовують сучасні пристосування для переміщення у вертикальній площині вздовж фасаду будівлі. Обмеження для такого методу можуть виникнути через особливості конфігурації фасаду споруди (наявності виступаючих частин, балконів, карнизів і інших архітектурних елементів).

Застосування легких штанг. Цей метод дозволяє ефективно очистити зовнішні стіни будинків, що досягають у висоту 20 метрів. Спосіб відрізняється оперативністю, крім того, http://promalprf.ru/ в цьому випадку вигідно відрізняється від необхідних фінансових витрат на інші види очистки. Суть робіт: мийник, стоячи на землі, очищає фасад, використовуючи спеціальне пристосування – легку штангу.

Очищення за допомогою робітників на автовишці. Цей метод ефективний для миття зовнішніх сторін стін, висота яких лежить в межах від 17 до 54 м. Спецтехніка дозволяє робочим без проблем підібратися до зовнішніх сторонам будівель, створюючи умови для оперативного та високоякісного очищення. Залежно від тривалості оренди спецтехніки може змінюватися вартість послуг.

Миття за допомогою будівельних лісів і драбин. Мийка стін зовні під час проведення капітального ремонту будівлі, поєднана з доглядом за фасадами будинків специфічної конструкції, проводиться із застосуванням драбин і будівельних лісів. Ці конструкції дозволяють людям працювати практично на будь-якій висоті.

Вибір методу проведення клінінгових робіт залежить від висоти споруди, матеріалу її зовнішньої обробки, особливостей конфігурації фасаду, а також від наявності на прилеглій території рослинності, огорож та ін.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button