Людина

Стереотипи заважають розвитку успішної жіночої кар’єри

Американські вчені заявляють, що успішності жіночої кар’єри заважають стереотипи щодо слабкої статі. Це пов’язано з тим, що в суспільстві зміцнилася думка про те, що жінка має достатньо скромні здібності в математиці, інженерії, технологіях та інших науках.

zinocha_kariera_450

Даний висновок вдалося зробити за результатами аналізу анкет, що заповнюються при прийомі на роботу. Крім того, вчені вивчали результати співбесід роботодавців з потенційними службовцями. При цьому вони прийшли до однозначного висновку, що у вказаних наукомістких галузях власники воліють брати на роботу саме чоловіків, часом ігнорують талановитих представниць жіночої статі.

Читайте також: Як ваш імідж в соціальних мережах може відбитися на вашій особистій кар’єрі та фінансах

Цікавий той факт, що це відбувається навіть тоді, коли претендентам на робоче місце пропонується пройти незалежне тестування. Часто зустрічаються ситуації, коли жінки показують кращі результати, але роботодавці все ж віддають перевагу чоловікам.

Вчені говорять про те, що тут можуть бути задіяні й інші причини, наприклад, вихід у декрет або на бюлетень разом з дитиною. І все ж на їх думку, роботодавцям потрібно позбутися стереотипів, якщо вони хочуть будувати успішний бізнес сучасного зразку. Це пов’язано з багатьма факторами, наприклад, дослідники констатують факт, що жінки більш акуратні на роботі, крім того, середній рівень інтелекту у них вище, ніж у представників сильної статі. Саме це має бути головним у рішенні про прийом на роботу, а не усталені століттями стереотипи.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button