Поради

Як вибрати фотошпалери?

В даний час фотошпалери впевнено займають провідне місце в інтер’єрі не тільки житлових будинків, але і офісів. Ще б пак, більшість людей не проти прикрасити своє житло незвичайним зображенням на всю стіну, розбавивши тим самим нудний вид шпалер. Але як не пошкодувати про своє рішення і вибрати фотошпалери для стін правильно? Цілком можливо, наші поради допоможуть вам у цьому.

Отже, для початку потрібно продумати, на яку стіну будуть кріпитися фотошпалери. Важливо, щоб поверхня була вільною від меблів (залишити можна тільки стільці, крісла, невеликий столик), тобто не висіли полиці, плазма і т. д.

09-01-16-foto-600x400-1

Як вибрати фотошпалери з правильним сюжетом?

Сюжет – основне питання в тому, які http://yusi.com.ua/ вибрати. Тому врахуйте, що майже всі зображення з часом можуть порядком набриднути, і навіть почати дратувати! За даними психологічних досліджень, особливо негативно на психіку впливають зображення людей. Справа в тому, що, постійно перебуваючи під пильним «поглядом», цілком можна відчувати дискомфорт.

Зараз фахівці підкреслюють, що найбільш актуальні фотошпалери для стін – це мотиви природи, міські панорами, а також один великий образ, наприклад, який-небудь предмет. Окремо варто сказати про те, як вибрати фотошпалери для дитячої кімнати.

Звичайно ж, тут найбільш доречними стануть фотошпалери із зображенням казкових персонажів або улюблених героїв дитини. До того ж, дрібні цікаві деталі тільки посприяють розвитку дитячої фантазії.

Вирішуючи які фотошпалери вибрати, керуйтеся такими прийомами:

– Враховуйте основу фотошпалер. На сьогоднішній день існують матеріали, що мають флізелінову, паперову і тканинну основи. Найбільш доступними за цінами з них є фотошпалери на паперовій основі. Однак найкращими характеристиками володіють шпалери на флізелін або тканини;
– Малюнок повинен відповідати загальному стилю приміщення;
– Панорамні види розширять простір кімнати;
– Яскраві кольори і деталі на фотошпалерах підійдуть тільки для людей з досить стійкою психікою.

Підбираємо розміри фотошпалер

При виборі розміру вихідного матеріалу варто враховувати кілька особливостей. Враховуйте, що модні на сьогодні широкоформатні зображення відмінно виглядатимуть тільки в приміщенні, не заставленому меблями (чим менше меблів-тим краще), і тільки в цьому випадку вони максимально розкриють декоративні можливості.

А для щільно мебльованих приміщень добре підійде панорамне полотно, з довгим, але в той же час невеликим по висоті малюнком.

Як вибрати фотошпалери за кольором?

У першу чергу, враховуйте, що для приміщення важливий не стільки сам сюжет фотошпалер, а їх колорит. Ось що радять багато дизайнерів інтер’єрів:

1. Холодні тони і світлі відтінки візуально розширять кімнату.
2. Теплі і темні тони зроблять приміщення трохи меншим, за типом камерності.
3. Для спальні підійдуть спокійні кольори, а для вітальні – яскраві, насичені тони.

Багато людей перед покупкою фотошпалер спантеличуються питанням: як знайти потрібне або бажане зображення. Тут є два варіанти розвитку подій:

– Перший – ви звертаєтеся в компанію або підприємство, яке професійно займається друком різноманітних видів шпалер, там же ви можете переглянути каталоги, що містять в собі широкий асортимент картинок.

– Другий варіант – зробити фотошпалери на замовлення. Цілком можливо, що вам захочеться щодня споглядати на стіні пейзаж, відображений власноруч, або улюблена тварина, та все, що душі завгодно. Для цього підшукайте агентства з друку фотошпалер, які мають позитивні відгуки про свою роботу.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button