Авто

Як вибрати газобалонне обладнання?

Відомо, що з кожним роком на всі товари і послуги ціни підвищуються в кілька разів. Відповідно до цього і паливо для автомобілів постійно підвищується в ціні. Однак, як би там не було, потреба в тому, щоб проїжджати, як мінімум тридцять кілометрів на день, залишається незмінною. Для тих транспортних засобів, які споживають багато бензину – є оптимальна альтернатива у вигляді встановлення газобалонного обладнання.

11-06-15-foto-600x450-1 (2)

Перш, ніж встановлювати газобалонне обладнання на свій автомобіль, важливо визначитися з тим, що це буде: пропан-бутан або ж метан. Більшість водіїв зупиняють свій вибір на пропан-бутані, оскільки він представлений у вигляді зрідженого газу, а, значить, і завдає меншої шкоди двигуну (на відміну від «сухого» газу), а також має більший показник ККД.

Далі, необхідно вирішити, ГБО якого виробника є більш якісним і надійним.

На сьогодні існує безліч виробників, які спеціалізуються на виготовленні газобалонного обладнання. Всі компанії-виробники розосереджені по різних містах і країнах: починаючи від нас теренів і закінчуючи Італією. Багато фахівців стверджують, що саме італійське ГБО відрізняється від всіх інших високотехнологічними показниками. Однак, навіть, якщо Ви вирішили, що на Вашому автомобілі буде встановлено ГБО з Італії – на цьому процес вибору не закінчується. Тепер варто визначитися з фірмою-виробником, оскільки існує кілька десятків італійських підприємств, що займаються випуском газобалонної продукції для різного виду транспортних засобів. Найбільш популярними і затребуваними вважаються Tartarini Auto і BRC.

Всі сторінки Інтернету наповнені різноманітною інформацією, яка стосується якості продукції BRC, однак, чи має сенс довіряти всьому, що пишуть у «всесвітній павутині»? Для того щоб переконатися в якості роботи газобалонного обладнання вищевказаної фірми, необхідно дізнатися у людей, які вже встигли встановити собі газовий балон BRC і можуть поділитися відомостями, про те, який він у роботі. Багато хто, хто мав особисту розмову з власниками автомобілів, на які встановлено ГБО BRC, відзначають, що економія видна неозброєним оком – їздити на газі в кілька разів дешевше, ніж на бензині.

Виходячи з усією інформацією, яку вдалося знайти, висновок один: якщо власник авто бажає заощадити на установці газобалонного обладнання – то краще придбати ГБО компанії BRC, якщо ж є необхідність у тому, щоб обзавестися якісним та надійним ГБО – то необхідно зупинити свій вибір на компанії Tartarini.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button