Поради

Як правильно вибрати електротовари

Електротовари – це промислове або побутове обладнання та пристрої, що працюють від електричного живлення або служать для передачі струму. До електротоварів відносять розетки, вимикачі, шнури, дроти, машини і побутові прилади, кабелю і т.д. Інакше кажучи, це пристрої, безпосередньо пов’язані з електричним струмом, що представляє собою особливий ризик і небезпеку для життя людини.

28-05-16-foto-600x399-1

Якщо взяти до уваги те, що електроприлади постійно оточують нас у повсякденному житті (в побуті, на робочих місцях, на вулиці, в транспорті), то стає очевидно, що ми постійно піддаємо себе небезпеки в тій чи іншій мірі. Відмовитися від використання електротоварів ми не можемо, значить, потрібно навчитися грамотно ними користуватися. На що слід звернути свою увагу при покупці електротоварів в http://elektrovoz.lviv.ua/?

Існує кілька простих моментів, які слід врахувати:

– Всі електричні товари необхідно захищати від впливу навколишнього середовища, тобто, струмопровідні частини приладів повинні бути обов’язково заізольовані, а корпус повинен не проводити струм (зазвичай він робиться з пластика), ізоляційний шар дротів і шнурів повинен бути цілісним;

– Повинен бути індекс IP, тобто індекс захищеності. У перевірених і сертифікованих товарів цей індекс може бути відокремлена від об’єкту до шести;

– В документах на товар має бути вказано значення напруги, при якому забезпечується безпечна стабільна робота даного приладу.

Недбалі виробники більше піклуються про зовнішній вигляд електроприладів, забуваючи при цьому про якість та безпеку товарів. Тому покупець сам повинен подбати про безпеку застосування таких приладів. Не слід купувати товари сумнівного походження і якості у продавців, які торгують на стихійних ринках або лотках.

Якісні електричні прилади повинні відповідати цілій низці стандартів. Щоб убезпечити себе і своїх рідних, намагайтеся купувати товари тільки відомих і перевірених марок. У спеціалізований магазин електричних товарів прилади можуть потрапити тільки після повної перевірки, тому придбати неякісну продукцію в спеціалізованому магазині майже неможливо. До того ж, купуючи товари оптом, можна значно заощадити, тому що магазини пропонують знижки і бонуси.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button