Різні цікавинки

Як вибрати одяг для новонароджених

Часто молоді мами задають собі питання: як правильно вибрати одяг для новонародженної дитини. Яфкщо це ваш первісток, у вас відсутній певний досвід в цьому плані. Тому ми пропонуємо вам рекомендації , як вибрати одяг для новонароджених.

Отже, більшість дітей народжують ростом 50-56 см., тому, якщо по УЗД вам не пророкують відставання у розвитку, не говорять, що дитина маленька і якщо ви народжуєте в термін, швидше за все першим розміром вашого малюка стане 56 (newborn). Звичайно, існує одяг і меншого розміру, але діток, яким він потрібен, не так вже й багато.

Як вибрати розмір одягу для новонароджених

Слід мати на увазі, що новонароджений малюк не вміє ще сам регулювати температуру тіла, ці механізми розвинуться трохи пізніше. Поки ж найголовніше з одного боку, не застудити дитину, а з іншого, не перекутать, тим самим збивши майбутню правильну терморегуляцію. Тому вибираючи одяг новорожденнного, слід орієнтуватися на пору року, коли з’явиться ваш малюк.

Якщо це весна, літо або рання осінь, в гардеробі повинні переважати боді з коротким і довгим рукавом, пісочники, повзунки без рукавів. Тобто такий одяг для новонародженого, в якому в спеку дитині буде комфортно. Переважно, щоб застібки були на животі або збоку, тому що одягати щось через голову дитині, яка ще не вміє її тримати, не так то легко. Але не варто забувати, що і влітку буває холодно, тому 3-4 сліпа (злитий комбінезон із закритими ніжками) обов’язково повинні бути. Як утеплювати дитину далі – вирішує для себе кожна мама. Комусь зручніше одягнути зверху теплу кофтину або комбінезон, комусь загорнути в ковдру або байкову пелюшку. Взимку ж упор варто робити на сліпи, теплі кофтини і вовняні шкарпетки. Про боді, однак, забувати теж не варто, їх можна підчіплювати всередину під теплі велюрові або флісові комбінезончики.

Наступний розмір одягу для новонароджених, який варто придбати до пологів – розмір 62 (він же маркується як 0-3 місяці). Дуже скоро, буквально через кілька тижнів, новонароджений може вирости з першого розміру, так що краще, щоб наступна одежинка була напоготові. Якщо ж ви завчасно не встигли придбати одяг для немовля, ви можете його замовити на сайте інтернет-магазину, де представлений високоякісний одяг для новонароджених від провідних виробників.

Наступний розмір йде 68 см (або 3-6 місяців). Купувати його заздалегідь чи ні – знову ж рішення за вами. Комусь так подобається в період вагітності купувати ці крихітні одежинки, що він (а точніше, вона) забезпечує свого малюка аж до року. Інші чекають пологів, коли народиться ваша дитина, багато чого, що у вагітність здавалося невиразним і незрозумілим, стане кристально ясним. І тоді вже ви зможете чітко вирішити, що ж саме вам потрібно купувати, тим самим уникнувши непотрібних витрат і заощадивши місце в шафі.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button