Різне

Цікаве про торшери

купить торшер недорого киевТоршери вже давно не є предметом розкоші, але, як і раніше, займають своє певне місце в дизайні інтер’єру.
Правда, деяка категорія людей вважає торшер досить незручним і некомпактних для повсякденного використання. Якщо ви – один з таких людей, тоді інтернет -магазин salonlustr, де ви зможете купити торшер недорого, київ зокрема, обов’язково змусить вас змінити свою думку.

Характерна риса торшерів від інших освітлювальних приладів полягає в тому, що вони мають здатність привертати увагу. І не варто думати, що торшери підходять лише для освітлення житлових приміщень. Стильний витончений торшер буде чудово виглядати в офісі або іншому службовому приміщенні.

Торшер походить від французького torche, тобто факел. До речі, гарний торшер дійсно може виглядати на рівні з цим вогнем, тільки при цьому він буде виглядати набагато витонченіше і оригінальніше. Смолоскипи можна вважати родоначальниками сучасних світильників бра, так як спочатку вони кріпилися на стінах приміщень, які освітлювали. Потім для факелів придумали спеціальні стійки, які вже кріпилися на підлогу.

Ці стійки використовувалися до 17 століття, і лише потім почали вдосконалюватися. Ось так і з’явилися перші торшери. Правда, вони були не електричними. Підставка виготовлялася, найчастіше, з дерева, а світло давали свічки або масляні лампи. Висота такого освітлювального приладу могла сягати півтора метрів.

Наприкінці 17 століття такі освітлювальні прилади з’явилися і на наших теренах, їх привезли з Німеччини. Довгий час це була прерогатива тільки багатих і знатних людей. І це не було простим джерелом світла – торшери стали справжніми шедеврами. Їх виготовленням займалися такі відомі архітектори країни як Россі і Штакеншнейдер. Вони надавали торшерами форму ваз, колон і т.д. Матеріалом були не тільки дерево, але кришталь, бронза та інші дорогі матеріали.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button