Поради

Як вибрати перегородку для офісу

Для того щоб співробітників ніщо не відволікало від виконання професійних обов’язків за комп’ютером і, отже, для підвищення продуктивності їх праці, робочі місця повинні бути розділені на зони. Це також знизить дратівливість людей і посприяє створенню сприятливої обстановки. Для забезпечення всіх перерахованих факторів, важливих для будь-якої корпорації, застосовують офісну перегородку.

5482dc571621706

Види і призначення

Такі елементи меблів допомагають розумно використовувати робочий простір. Вони можуть легко монтуватися і розбиратися, забезпечуючи можливість швидко зробити перестановку в конторі у будь-який час. За принципом виготовлення і розташування дані перегородки бувають:

  • Стаціонарні. Дозволяють в найкоротші терміни переобладнати приміщення під різні офісні справи.
  • Мобільні. Їх добре використовувати як тимчасовий засіб, адже такі вироби можна встановити, прибрати або пересунути в потрібний момент. Є незамінним рішенням для нестаціонарних установ.
  • Розсувні. Найчастіше використовуються в багатофункціональних приміщеннях. Одним натисканням кнопки на спеціальній панелі можна перетворити робочу зону на презентаційний зал.
  • Настільні екрани. Символічно захищають трудовий простір, створюють затишок навколо нього і сприяють комфортній діяльності співробітників.

Читайте також: Музика в офісі покращує продуктивність працівників

За типом поверхні офісні загородження поділяються на:

  • Глухі – непрозорі конструкції в надійному каркасі, зазвичай виготовляється з металевого профілю.
  • Комбіновані – поєднують матові елементи зі скляними. Їх застосування доцільне при економії електроенергії на освітлення. Якщо захочеться закрити прозору частину, використовуйте жалюзі.
  • Скляні – у наших краях активно використовуються останні 5-7 років. Вони візуально розширюють простір приміщення.
  • Суцільноскляні – відрізняються від попередніх тим, що є безрамної конструкцією і не мають металевих рейок.

В залежності від того, яким чином ви плануєте використовувати робочу зону, вибирайте потрібний вам вид офісних перегородок.

Стрічка сталева – це сучасний пакувальний матеріал універсального призначення, яку ви можете придбати http://skladpack.com.ua/. Вона дозволяє міцно і компактно скріплювати вантажі різних габаритів і типів. Склопакети, палети цегли і навіть тендітна тара для яєць – це лише мала частина елементів, які обв’язуються і зміцнюються за допомогою такої стрічки.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button