Різне

Як вибрати пуховик

Як вибрати пуховикНа сьогоднішній день пуховики чоловічі є одним з найпопулярніших видів зимового одягу, завдяки їх комфортності і здатності утримувати тепло.

При покупці чоловічого пуховика необхідно звернути, насамперед, увагу на наявність етикетки, на якій обов’язково повинна бути інформація про виробника, співвідношення пуху і пера, властивостях тканини і рекомендації по догляду за пуховиком.

Співвідношення пуху і пера, на етикетці пуховика вказані цифри 75 / 25, що означає 75 % пуху і 25% пера. Це саме оптимальне співвідношення, можна купити пуховик з вмістом пуху 100 % , але від цього він теплішим не буде.

Напис на етикетці: “down” значає, що наповнювач пуховика – пух (лебединий, гусячий або качиний). При цьому 100 % down попадається дуже рідко, в основному в нього додають пір’я і пишуть “feather”. Інші написи означають, виріб наповнений не пухом, а саме: “cotton” – наповнене звичайною бавовняною ватою, “wool” – наповнене вовняним ватином, “polyester” – наповнене синтепоном. Не завжди на базарі ви знайдете якісний пуховик, де буде присутня етикетка. Тому краще купувати пуховики в інтернет-магазині http://ua.puhovik.kiev.ua/ , що дасть вам ґарантію хорошої якості товару.

Пружність пера – характеризує можливість після стиснення відновлюватися. Визначити якість використовуваного пуху можна за допомогою наступного способу: згорнути пуховик у валик, при цьому скласти всередину рукава. Чим менший валик – тим краща якість пуху в пуховику. Згорнутий у валик пуховик через досить таки короткий час повинен цілком розпрямитися, наповнюючись повітрям.

Теплопровідність – вказує на можливість пуховика утримувати тепло. На етикетці цей показник позначений абревіатурою CLO: якщо пуховик призначений для використання при температурі до 15 градусів використовується індекс «1», при температурі до 25 градусів – індекс «2» (2 CLO), при температурі до 40 градусів – індекс «3» (3 CLO).

Вага чоловічого пуховика не повина перевищувати 2 кг, цього достатньо для того щоб пуховик набув об’єм і був досить теплим, оскільки надмірно набитий пуховик втрачає свою здатність утримувати тепло.

Пух в такому пуховику повинен бути упакований в так звані блоки-пакети, вшиті всередину куртки, які не повинні перевищувати 20 см, інакше пух буде звалюватися до нижнього краю блоку, в результаті чого пуховик буде погано утримувати тепло. Пух повинен вільно переміщатися в блоці, не повинно бути грудок. При цьому пуховик обов’язково повинен бути прострочений. Якщо ж дизайном виробу передбачена не прошита тканина, в такому пуховику крізь підкладку повинні проглядатися окремі секції.

Пуховики жіночі високої якості обов’язково покриті непромокаючою тканиною, а пух знаходиться в просоченому тефлоновмістним засобом подвійному пакеті, який не дозволяє пуху проколювати тканину.

Фурнітура (кнопки, блискавки, липучки) в пуховиках хорошої якості повинні мати фірмові знаки на кнопках, замках блискавок тканинних хлястиків.

При покупці пуховика його обов’язково потрібно добре потрібно обмацати і пом’яти. Якщо відчувається поколювання або видно зі швів або через підкладку пух, значить виріб не якістний.

Крім того, при пуховику повинен бути пакетик із зразком пуху, використаним для наповнення пуховика, кілька запасних заклепок.

Так само необхідно звернути увагу на наявність стягуючих гумках на манжетах і низу пуховика, які не дозволять холодному повітрю проникати в рукава і під куртку.

І головне при виборі пуховика: необхідно в першу чергу враховувати, насамперед, свої відчуття комфорту в одязі, не концентруватися на стандартах і канонах моди і не бояться проявляти свою індивідуальність.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments