Поради

Як вибрати репетитора

Коли необхідний репетитор, зокрема для німецької мови, бажано вибирати такого спеціаліста, щоб потім не було шкода витрачених часу і грошей. Тому потрібно серйозно зайнятися вибором педагога.

Цю ситуацію в точності описує прислів’я: «потрібно сім разів відміряти, і лише один раз відрізати».

Нижче наведено поради для тих, хто перебуває в активному пошуку репетитора, який відпрацює гроші і вкладе максимум знань в спраглі голови бажаючих.

foto_cikavosti_16.09.2014-01_resized

Кілька порад для тих, хто «полює» на репетитора

1) Поставте перед викладачем нездійснену і по суті абсурдну задачу, наприклад, підготуватися до вступу до вузу за тиждень. Хороший викладач ніколи не візьметься за такого роду авантюру і вкаже вам на неможливість виконання даного завдання. Також поважаючий себе вчитель ніколи не прийметься за навчання предмету, в якому сам «заледве плаває».

2) Визначіться, чи потрібен вам педагог в принципі. Схема така: спочатку вибирається вуз, спеціалізацію, список предметів для вступу. Оцінюємо рівень знань, який гарантує надходження. Якщо знань недостатньо — кличте на допомогу репетитора.

Цілі для виклику педагога різні:

— Змушувати вчитися.

— Викладач як гарантія вступу (причому вибираючи між викладачем обраного ВНЗ і вчителем — предметником із залізними знаннями, краще вибрати останнього)

— Ліквідація дір в знаннях.

3) Слід знати, що не у всіх випадках чим дорожче репетитор, тим краще. Якщо вам необхідно підтягну знання з мов, простіше буде розбити курс на кілька логічних частин і займатися з декількома вчителями за помірну плату, скажімо, граматика з одним викладачем, лексика — з іншим, а розмовну мову практикувати з одним — студентом по обміну, причому абсолютно безкоштовно.

4) Репетитора найкраще шукати на початку навчального року, так як в середині року всі гідні викладачі вже зайняті з іншими учнями та студентами. Слід подбати про це заздалегідь.

5) Як не дивно, але найбільш надійними джерелами для пошуку репетитора є відгуки на інтернет-сайтах та поради бувалих знайомих. Ще одна порада, як не помилитися, вибираючи викладача, — це знайомство зі студентами безпосередньо того вузу, в який ви націлені вступити. У студентів можна дізнатися, як відбувалася підготовка до вступу, з ким займалися, яку суму платили, взяти контакти їх репетиторів.

Не загубитися у виборі викладача допоможе невелика класифікація:

1. Репетитори, що спеціалізуються на іноземних мовах. Тут все гранично ясно. Якщо ви вивчаєте іноземні мови (литовська, англійська, японська, турецька та ін.), то ця категорія підійде. Важливо, що багато репетиторів пропонують послуги в режимі онлайн, тобто знаходитися з ними в одному місті необов’язково.

2. Шкільні репетитори. Вони підсоблять з предметами, які присутні в шкільній програмі (математика, геометрія, біологія та ін.), А також з тими, які необхідні будуть для вступу до обраного вузу (психологія, правознавство та ін.).

3. Репетитори з професій. Педагоги такого профілю допоможуть вивчити предмети, підвищивши таким чином свій професійний рівень.

Кнопка «Наверх»
Закрыть