Різні цікавинки

Як вибрати сукню – критерії вибору

duhi-i-plate_250Кожна дівчинка, дівчина, жінка, якщо не явно, то в глибині душі велика модниця. Але, беручи участь в «гонитві» за ексклюзивними речами і актуальними фасонами одягу, необхідно пам’ятати і про тип своєї фігури, щоб не опинитися в смішній ситуації, тому пропонуємо певні рекомендації у виборі сукні.

Плаття було, є і буде однією з найбажаніших одиниць жіночого гардеробу і швидше навіть для чоловіків, ніж для самих представниць прекрасної статі. Безумовно, є фасони, які не несуть в собі якихось елементів еротизму, але будь-яку модель можна зробити привабливою для поглядів оточуючих, якщо вона бездоганно підходить фігурі, а головне відповідає віку і певній ситуації, як ось, наприклад, весільні сукні на http://elenamorar.com.ua.

Геометрія фасонів

У разі, якщо дівчина має вузькі стегна і не може похвалитися вузькою талією, але при цьому її плечі привертають увагу трохи більшою шириною, то сукні варто підбирати за такими принципами:

маєте красиві плечі – не потрібно їх ховати, а, навпаки, нехай оточуючі ними милуються. А хитрість полягає в тому, що оголені вони здаються значно меншими, ніж за наявності рукавів, тим більше варто строго виключити форму «ліхтарики»;
трохи збільшити обсяг нижньої частини фігури можливо за допомогою об’ємного низу. У даному випадку чудовим рішенням стане трапецієвидна модель сукні або занижена талія на стегнах.

Ситуація робить поворот на сто вісімдесят градусів, коли плечі досить вузькі, а стегна, що називається, представляють ласий шматочок для чоловіків. Але без правильно підібраної сукні в даній ситуації також ефект буде досить спірним, тому слід:

підбираючи фасон, не варто відмовлятися від пишного верху. Підплечники й рукави «ліхтарики» іноді і пропадають з модних подіумів, але частіше є улюбленою «родзинкою» дизайнерів;
завищена талія, поясок прямо під грудьми – пікантний момент з урахуванням спокійно струмуючої вниз матерії, яка акуратно лягає на повні стегна і, тим самим, вирівнює всі шорсткості фігури;
пишна нижня частина сукні нехай залишається для більш худеньких в даній області особ, а облягаючий верх – для плечей трохи ширший.
Коли фігура така, що все приблизно однаково і плечі, і талія, і стегна, то необхідно грати за її правилами і підбирати сукні з таких же позицій:

прямий крій вкрай грамотний вибір: все, що необхідно, виділиться, що не потрібно сховається, основний момент це колірна палітра, фактура і малюнок тканини, які повинні гармоніювати з образом;
в принципі, можна надягати будь-яку модель, але головне, щоб у ній все було в міру. Якщо плаття приталене – то лише наполовину, злегка; якщо воно трапецевидне – то з незначним кутом відхилення; якщо талія занижена – то чи не з явним акцентом в цій сфері.

Найбажаніша, мабуть, всіма жінками фігура, заради якої вони займаються спортом, сидять на дієтах і відвідують усілякі косметологічні центри, це «пісочний годинник». Коли область живота ніяк не повинна залишатися без уваги:

ідеальний фасон сукні в даному випадку – це з фіксованою талією і не важливо, яка буде модель, звужена до низу, або, навпаки, розширенна, головне виділити козирний момент фігури.
Таким чином, силует сприймається гармонійно, легко, а головне пропорційно, якщо слідувати маленьким тонкощам, заснованим на хитрощах провідних модельєрів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button