Різні цікавинки

Цікаві факти про фільми

Під час зйомок гри в пінг-понг у фільмі «Форрест Гамп» (1994) Том Хенкс просто рухав в повітрі ракеткою — м’яч пізніше намалювали за допомогою комп’ютера. Том Хенкс зовсім не вміє грати в пінг-понг.

Цікаві факти про фільми (1)

Виробництво однієї серії Сімпсонів обходиться приблизно в $ 1 800 000.

Цікаві факти про фільми (2)

Заробіток режисера фільму «Аватар» Джеймса Кемерона склав 248 млн. $.

Цікаві факти про фільми (3)

Перед зйомками фільму «Троя» (2004) виконавець ролі Ахіллеса Бред Пітт шість місяців тренувався у мистецтві володіння мечем. В результаті, він за іронією долі травмував ахіллове сухожилля, через що зйомки довелося перенести на кілька тижнів.

Цікаві факти про фільми (4)

Мілла Йовович самостійно виконує більшу частину трюків у всіх частинах «Обитель зла».

Цікаві факти про фільми (5)

У 1991 році актор, який озвучував Міккі Мауса, одружився на актрисі, що озвучувала Мінні Маус.

Цікаві факти про фільми (6)

Фільм «Американська історія Х» очолив список найбільш кривавих і повних насильства стрічок сучасності на думку експертів шоу-біз видання Entertainment Weekly. Чи це так, чи ні, ви можете пересвідчитися самі, переглянувши фільм з http://rapidzona.com/films-torrent/.

Цікаві факти про фільми (7)

Спочатку роль доктора Моріарті у фільмі «Шерлок Холмс: Гра тіней» (2013) повинен був зіграти Бред Пітт, але роль дісталася англійцю Джареду Харісу.

Цікаві факти про фільми (8)

У фільмі «Товстун на рингу» (2012) Кевін Джеймс почав фізичну підготовку до своєї ролі за 14 місяців до зйомок. Він скинув близько 70-80 фунтів.

Цікаві факти про фільми (9)

У Губка Боба 40 дирок.

Цікаві факти про фільми (10)

Для зйомок спорожнілого Лондона в стрічці Денні Бойла «28 днів потому» (28 Days Later, 2002) вулиці «зачищали», знижуючи транспортний трафік в районі зйомок. Для цього спеціально перегороджували дороги. Ці сцени знімалися дуже швидко на цифрову камеру в ті короткі періоди, коли вулиці виявлялися порожні.

28-days-later01

Вважається, що ім’я «Фредді Крюгер» режисер і сценарист «Жаху на вулиці В’язів» (A Nightmare on Elm Street, 1984) Уес Крейвен взяв з власного дитинства — нібито його переслідував шкільний хуліган, якого звали Фредді Крюгер. Насправді, Крейвен сам в одному інтерв’ю розповів, що ідея фільму прийшла йому в голову, коли він прочитав статтю в газеті про серії містичних смертей: всі померлі незадовго до смерті говорили про те, що в снах їх переслідує чоловік на ім’я «містер До . «. Як би там не було, образ Фредді і справді був навіяний шкільним хуліганом.

anightmareonelmstreet02

Кнопка «Наверх»
Закрыть