Людина

Головний мозок жінок відрізняється від чоловічого на молекулярному рівні

Група провідних науковців з Північно-західного університету, розташованого в Сполучених Штатах Америки, встановила, що мозок хлопців та дівчат має об’єктивну біологічну відмінність.

49ab8b8705bc301cc8ebcae786b5cfd0

Такий висновок фахівці зробили після здійснення комплексу випробувань і спостережень. З’ясувалося, що центральний відділ нервової системи чоловіків і жінок відрізняється молекулярним регулюванням синапсів в гіпокампі. Згідно інформації, наданої авторами проектів, ліки під назвою URB597, потрапляючи в організм жінки, знижують рівень виділення нейромедіаторів, в той час, як мозок хлопця абсолютно не реагує на даний тип медикаменту.

Слід зауважити, що дослідження було реалізовано за допомогою лабораторних гризунів. Однак, його підсумки стосуються і людини, оскільки цей препарат не один раз використовувався в терапії організму чоловіків і жінок. В ході здійснення дослідів лікарі помітили, що підвищення інгібіторної функцій має велике значення при наявності нейрологічних розладів.

Таким чином, завдяки новим відомостями, вченим вдасться розробити унікальні вакцини, які здатні лікувати пацієнтів з урахуванням всіх особливостей їх діяльності мозку.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button