Різне

Як забезпечити охорону вашого будинку

Кожна людина, що має у своїй власності будь-яке майно, прагне його зберегти і захистити від недоброзичливців. І кожен це робить по-різному. Ми не будемо розглядати абсолютно неадекватні випадки установки на території своїх володінь звуко-світлових гранат або наявність голодних собак, які готові загризти не тільки зломщиків, але й звичайних перехожих, що мали нещастя просто проходити поряд. Ми розглянемо цивілізований шлях – установку охорони периметра ваших володінь. Але на початку підрахуйте, «чи варта шкурка вичинки».

1-02-02-2015-600-401

Заміський будинок або дерев’яний сарай мають різну значимість для потенційних зломщиків. Тому що вартість цих об’єктів різна. І ще одна дуже важлива річ, система захисту периметра захистом території не є, вона лише може оповістити про те, що на вашу територію проникли небажані гості. Тому установка системи охорони периметра заміського будинку має сенс, тільки в тому випадку, якщо сигналізацію виводять на міліцейський або охоронний пункти, де працюють фахівці, що мають можливість дуже швидко відреагувати на отриманий тривожний сигнал.

Однією з важливих складових охорони периметра є паркани. У нашій країні особливою любов’ю користуються залізобетонні та кам’яні огорожі. А ось на паркани з сітки, можна вмовити тільки керівників підприємств або інших нежитлових об’єктів. І це незважаючи на пояснення фахівців, що сіткові паркани значно легше охороняти, що вони не перешкоджають огляду і добре дозволяють контролювати всю територію. Ну не любить наше населення знаходитися у всіх на виду.

В основі правильного підбору рішень з охорони вашої ділянки потрібно враховувати багато факторів. Одним з таких факторів є різні радіо – та електроперешкоди, а також інші шуми, що впливають на якісну роботу охоронної сигналізації. Погодьтеся, що якщо сигналізація спрацьовуватиме по 10-15 разів на день від будь-якого звуку, то на неї незабаром перестануть реагувати.

Тому іноді вартість проекту з охорони периметра виливається в суму, що значно перевищує вартість самого об’єкту, що охороняється. У таких випадках краще знайти інші методи охорони.

У нашій країні існує кілька різних систем охорони периметра. Одними з найпростіших систем є радіопроменеві та інфрачервоні засоби виявлення, в основному, ці системи використовуються при охороні промислових об’єктів. Їх застосовують в тому випадку, якщо об’єкт, що охороняється знаходиться на рівній місцевості, якщо навколо нього відсутня огорожа, немає густих чагарників, а нижні гілки дерев знаходяться на висоті не менше чотирьох метрів від землі.

А для охорони заміського будинку найкраще підійдуть ємнісні засоби виявлення. вони мають постійну високу чутливість і практично не мають «мертвих зон». Для них абсолютно не грає ніякої ролі рельєф місцевості і наявність залізобетонних або кам’яних парканів.

У будь-якому випадку, якщо ви вирішили встановити собі систему охорони периметра, то замовте її розробку у компанії, що має великий досвід і добре зарекомендувала себе на цьому ринку. І тоді ваші гроші не будуть викинуті на вітер.

http://kpmo.com.ua/


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button